Steiner: Našou povinnosťou je posunúť Micka k väčším veciam | F1online.sk

Syn legendárneho Michaela prichádza do Formuly 1, čo bude ďalej? Minimálne dva roky by mal stráviť v tíme Haas a o jeho ďalšom osude rozhodnú výkony na trati. Ako člen akadémie Ferrari by si to určite najradšej namieril priamo k Scuderii. To však bude veľmi zložité.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/20616/steiner-nasou-povinnostou-je-posunut-micka-k-vacsim-veciam

Uz by mohli ml.schumimu trochu alebo na nejaky cas dat aj pokoj s jeho otcom…co otazka ci rozhovor na temu mick schum. to okamzite michael schumacher…fakt je toho moc az sa to protivi…pomaly viac nez lujzove rozhovori a to uz je cooo povedat :grin:

“Diky od teba si to cenim” :+1:

mas moznost clanky s menom schumacher ignorovat. kazdy je zvedavy co mlady dokaze, to je vsetko.
Bez ohladu co si o tom niekto mysli stale ide o syna 7 nasobneho sampiona, legendy sportu, ktory mal velmi zvlastny osud.
Ked sa snazim vlozit do Mickovych topanok… Ked mal 13 tak sa mu dokalicil otec a cely zivot sa mu otocil hore nohami. Keby to sam nechcel tak ho do toho nedotlaci ziadna marketingova masineria. Z kazdej strany su to bud otazky na otca, referencie na otca, alebo pochybnosti a zhadzovanie, ze vsetko dosiahol iba koli jeho menu. Ak uz nie talent tak minimalne vytrvalost ma otcovi podobnu.

Ja suhlasim so vsetkym co si napisal tiez som zvedavy ako kazdy ako sa mu zadari ale chvilku by mohol byt klud na adresu jeho otca…jasne je to moc naivne prianie a nerealne…ta tema sa zivit musi

Už som sa bál že som jediný kto to vidí rovnako, no a čo že je syn Schumachera to akože teraz Federerov syn bude špičkový tenista lebo bol aj jeho otec. Hlavne pre tento marketing čo sa okolo neho šíry mi je mladý dosť nesympatický už aj tento názov článku Našou povinnosťou je posunúť Micka k väčším veciam, to je taká hlúposť veď aj na to má nech ide vyššie ale ak to bude druhý neviem trebárs Giovinazi tak prečo by ho museli niekam tlačiť, už len v tom má výhodu vyplývajúcu z jeho mena že mu dajú dva roky lebo vedia že v prvom roku je slabý ako čaj akože máloktorý nováčik dostane po zbabranej sezóne druhú šancu. Ja by som bol za keby ho odstrihli od mena jeho otca a nech ukáže čo vie dokázať a potom ho posudzovali, a nie takéto oslavné články ešte pred tým aby odjazdil vôbec jediný pretek.

Je ho proste moc…nech ma pribeh za sebou hoc aky, stale sa uz vsetko len a len opakuje to iste …

tak zrovna pri Ferrari by som toto nevytahoval. Giovinazzi tiez dostal viacero sanci.

Gio dostal viac šancí ale neviem načo keď do Ferrari ho nezobrali keď bolo miesto a tomu sa divím lebo Binoto minule vypotil oni nemajú akadémiu aby vychovávali jazdcov pre iné stajne ale pre Ferrari. Inak zaujímavé je aj to že Schumacher skončil v Haase pri slabšom nováčikovi a nie v Alfe pri ostriľanom Kimim, asi sa báli aby mu moc nenakladal. Kto vie ako by dopadol taký Vandorn keby ho na dva roky dali k niekomu slabšiemu a nie rovno k Alonsovi, alebo Albon aj keď ten ani na druhý rok šancu nedostal.

co ja viem. mozno spolupraca Sauber - Alfa nie je taka silna ako sa zdalo. A mozno mas aj pravdu.