Špekulácie o spojení Hamiltona a Ferrari: Sme pokrvní bratia, odkázal Wolff | Magazín F1 - F1online.sk

Závislost na nikotinu je údajně silnější než na heroinu, vyzkoušené ovšem nemám ani jedno :smile: . Jestli platí, že člověk, který byl závislý, už musí doživotně abstinovat, tak mi vyléčený kuřák připadá míň rizikový než vyléčený narkoman…

1 Like

18 by vyhral Lewis, aj keby sedel vo ferrari.

S nikotinem mám více zkušeností než s naloženým hřebíčkem v Alpě. :slightly_smiling_face:
Nekouřím tři a půl roku a jsem přesvědčený, že by stačilo hodně málo a lítám v tom znovu. Naštěstí mi stačí být pasívním kuřákem.
Snad právě pro tuhle zkušenost s cigaretlama mám nad feťáky spíše soucit, než opovržení.

1 Like

Jen vydrž, manžel přestal kouřit ze dne na den před 12 lety a už mu to připadá úplně normální (aspoň to říká :smile: ). Pravda je, že mu stačila ta krabička denně, což prý není tak moc.

1 Like

Já kouřil hodně dlouho a ke konci jsem už hulil 40 denně.
Poslední měsíc jsem si dovolil pouze jednu cigaretu za hodinu, ale pouze za odměnu po drobné domácí práci. Třeba vytáhnout nádobí z myčky.
Po měsíci krutých útrap jsem to v jedno poledne zabalil úplně.

2 Likes

Okamžitý konec je prý jediné řešení, říká se… Každopádně držím palce, ať vydržíš! Když nic jiného, tak těch peněz je škoda, a taky je dnes člověk na každém kroku omezován. Což na druhou stranu nám nekuřákům vyhovuje, zvlášť těm, co si jako já pamatují, když se kouřilo doslova všude včetně ordinací.

1 Like

„Je trochu nepríjemné, keď dvaja priatelia, pokrvní bratia, ktorí spolu boli v dobrom aj v zlom desať rokov, odrazu musia diskutovať o peniazoch,“

Wolff ma asi trochu skreslenú predstavu čo znamená priatelia, nebodaj pokrvní bratia.

3 Likes

Tam mi napadla scena z Forresta Gumpa, ked s Bubom prisli do Vietnamu a porucik sa ich spytal: “Pribuzni?” :smiley:

1 Like

Bez cigaret se cítím mnohem svobodněji. Nemusím myslet jestli mám do rána dost cigaret, jestli jsem doma nenechal zapalovač …
Rok a půl jsem vapoval a myslel si, že se odnaučím. Bohužel to byla velká chyba. Moc mě z toho rozbolely plíce a když jsem se vrátil k cigaretám, tak jsem vykouřil mnohem více.
Pak jsem si koupil prášky, abych neměl chuť na cigaretu.Stály hodně přes 2 500. Ty byly výborné, ale pouze pro lakomce, né pro vášnivého kuřáka. Lakomec ale třeba kouřit přestane, když za pár patáků vysolil takovou dardu. :grin:

Všechno je to v hlavě. Dávku nikotínu nepotřebuje ani tělo silného kuřáka. Takže náplasti a žvýkačky jsou pouze vyhozené peníze.

Nejlepší je být aspoň týden v prostředí kde se nekouří. Já třeba uvažoval o solných lázních ve Veličce v Polsku. Tam je člověk x metrů v podzemí, ale když jsem tam byl jako turista, tak se tam v podzemním občerstvení kouřit mohlo.

1 Like

Hamilton ma take šťastie ze on ked pride do Ferrari tak zrovna budu mat víťazné auto

1 Like

Britske media “pretlacaju” Hamiltona raz do RB teraz do Ferrari asi im nevonia ze v rovnakom aute je od zaciatku lepsi Russell .

1 Like

08, 17 a 18 rozhodli jezdci Ferrari v té době, vzhledem k tomu, že Ferrari mělo ve všech třech případech vyrovnanou a občas i rychlejší techniku, než konkurence. 2012 bylo o jezdci vs stroji, což byla škoda, 2010 vlastně taky …

A já myslel, že rozhodl třeba Hungáč, kde jsem naštívil svojí první GP a přede mnou bouchl Massovi motor 3 kola před cílem z prvního místa, ale ukazovta na druhé je pro Ferrari a jejich fans jednoduší …

3 Likes

Nebuď tak ostrej. :slight_smile:

Jo takhle, ještě aby nám Johna Elkanna maminka vydědila :smile: . Baví mě, že je označená jako “filantropka” a soudí se s vlastními dětmi o prachy, Lapo je taky filantrop, asi mám o významu toho slova zkreslenou představu :smile: . Ale možná je někdo z těch dalších pěti dětí schopnější prezident Fiatu potažmo Ferrari… Že bychom jí drželi palce :smile: ?

Někdy je zábavné zapátrat v historii mocných italských rodin, dost možná pradědeček Johnovy maminky korzoval po Palermu s kvérem a vybíral výpalné…
Dneska jsou potomci filantropové s elitním vzděláním :smiley:.
Ne, že bych to odsuzoval, to vůbec, ten vývoj je ukázka bezvadné evoluce.

1 Like

Zdá se, že Elkanni mají svých vlastních starostí dost, tak aspoň nebudou Vasseurovi kecat do řemesla.

A ty nebuď tak měkkej :slight_smile:

Netvrdim, ze je to nemozne, ale taka teoria nema ziadne realne zaklady. Ci tam sedi Leclerc, Sainz, sedel tam Alonso, Raikkonen Vettel a mohol by tam sediet Hamilton ci Hulkenberg, stale by na tom neboli o moc lepsie. Preco? Lebo Ferrari nemalo a nema majstrovske auto a ani Hamilton by s tym nic nespravil ako viaceri spominani. V aktualnom aute by sa motal cca tam kde je Leclerc.

Snazim sa len povedat, ze Ferrari sa moze zaoberat otazkou jazdcov az potom, ked si to upracu vo fabrike, vo vedeni a postavia auto, ktore si nezozerie pneumatiky a zaroven bude dostatocne rychle, aby jazdci nemuseli chodit za limity auta aby vobec mali sancu na najnizsi stupienok na podiu.