Shovlin: Naše auto má na titul | Magazín F1 - F1online.sk

Mercedes alebo Red Bull? Lewis Hamilton alebo Max Verstappen? Komu viac sadne posledných šesť okruhov v tohtoročnom kalendári? Navyše, v Katare a Saudskej Arábii Formula 1 nikdy nejazdila, Abú Zabí zas prešlo zmenami. Mercedes i Red Bull sa musia pripraviť čo možno najlepšie na každé preteky a potom sa modliť. Podľa šéfa traťových inžinierov Mercedesu Andrewa Shovlina však ich auto ukázalo dostatočný potenciál.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/45306/shovlin-nase-auto-ma-na-titul

Otazka je ci ma tento rok na titul Hamilton.

1 Like

Stastie na to urcite ma

2 Likes

Suhlasim s kazdym slovom Shovlina, tam nie je o com.
Prajem Maxovi aby napriek tomu, ze nema najlepsie auto na konci mal titul on.

Myslis s lepším autom v doterajšej časti sezóny a s výraznou podporou ostatných jazdcov (Perez, Tsunoda, Gasly, Alonso,…)? Áno, bude to trpké, ak to napriek tomu Max nezíska :wink:

V pohode som zvyknuty, fandil som Prostovi 90, Mansellovi 91, Hillovi 94, Schumimu 97,98,99, Massovi 2008, Alonsovi 2010,2012, Vettelovi 2017,2018 - som dostatocne odolny :slight_smile:

Trpke bude ked neziska 8. titul protezant Hamilton aj napriek obrovskemu politickemu usiliu. Uz teraz ma o pol sekundy rychlejsie auto a stale mu to nestaci.

A to Shovlinovi este @kawa nevysvetlil, ze RB ma dominantny monopost? :grinning::grinning::grinning:

2 Likes

To si vydedukoval z poslednych 3vc, ze ma o pol sekundy rychlejsi monopost ?
Ako si sam pisal druhym “je to len tvoj picit, realita je inde” :face_with_hand_over_mouth:

No uvidíme. Posledné preteky to ide viac mercedesu, predtým bol na koni RB. Prídu aj trate s vyššou nadmorskou výškou, kde mala Honda vždy výkonovo navrch. Snád to bude napínavé do konca sezóny.

Je úsmevné ak niekto rozpráva o výraznej pomoci keď Hamiltonovi v Turecku Stroll a Norris div, že rovno neuhli pri “predbiehacom” manévri. On ich vlastne iba obišiel. A nezabudnime ani na poskoka Bottasa, ktorému keď prikážu aby v prospech Hamiltona skočil do studne, tak poslušne skočí. Mal by si si prepísať nick na Lewis fanboy. :smile: