Schumacher: Dnes už nedokážete potiahnuť tím ako za čias môjho otca | Magazín F1 - F1online.sk

Michael Schumacher je vo svete motoršportu legendou, ktorá prepísala učebnice o tom, ako sa stať úspešným pilotom Formuly 1. Všetko posunul na novú úroveň a celej nasledujúcej generácii zanechal cenný návod. Avšak podľa jeho syna Micka je aj preto dnes oveľa náročnejšie zopakovať, čo sa podarilo slávnemu Červenému barónovi, a síce spraviť z tímu stredu poľa víťaza šampionátu; všetci sú už skrátka priveľkí profesionáli.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/53735/schumacher-dnes-uz-nedokazete-potiahnut-tim-ako-za-cias-mojho-otca

Cize to, ze su auta blizlo seba je akoze problem? Ja som myslel ze prave to vsetci chcu…

Myslím že o tom článok nebol :smiley:

1 Like

Hlavne dnes už na to žiaden jazdec nedostane priestor ani čas. Dnes chce každý výsledok ihneď , žiaden tým nebude angažovať jazdca a čakať , že o 3 roky vyhraje šampionát. Možno aj preto to už nikto nezopakuje. Ale na vine nieje schopnosť jazdca ale neschopnosť týmu vydržať.