Schumacher by chcel pódium: Snívať je povolené, no nie? | Magazín F1 - F1online.sk

Keď snívať, tak vo veľkom. Mick Schumacher pred svojou úvodnou sezónou vo Formule 1 sníva o zisku pódia, hoci si uvedomuje, že na niečo také bude potrebovať i poriadne kusisko šťastia.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/21892/schumacher-by-chcel-podium-snivat-je-povolene-no-nie

hádam jedného dňa :slight_smile:
soon-but-not-yet

1 Like

Nápodobne, tiež v to dúfam ale v dohľadnej dobe to reálne nevidím. Možno raz ak by sa predal a dostal do Ferrari. S Haasom asi ozaj nie. Ale prajem mu to je rozhodne šikovný pretekár a zdá sa byť aj veľmi easy going chalan a sympaťák. Ja som určite jeho fanúšik a budem ho pozorne sledovať.

Ale to nie že by museli byť chaotické preteky, to by museli dojazdiť len Haas a Williams a aj to boh vie pri šťastí Micka Schumachera = lebo jemu vybuchne hasiaci prístroj alebo čo :smiley: :frowning:

A len tak mimo tému ja dlhodobo tvrdím, že sa podobá skôr na Corinu, ale tá titulná fotka je čistý Michael.

1 Like

Aké snívanie. Veď preto tam ide. Nemusí sa to podariť, ale prehrávať tam nejde.

Presne tak, hádam sa mu podarí aklimatizovať, tak ako to má vo zvyku a potom treba už len správne auto. :slight_smile:
To s tým hasičakom som nebral ako smolu, skôr som sa na tom trocha aj zasmial, ale inak to bola určite škoda. (zasmial som sa ale zároveň mi ho bolo ľúto)
Samozrejme nebola to taká škodoradosť, ako keď sa Hamiltonovi pokazil motor v Malajzii a začal tam vyplakávať :smiley: to bolo asi fakt jediný krát, kedy by som povedal, že to bola škodoradosť z mojej strany.

1 Like