Sainz: V roku 2022 som stopercentne pripravený bojovať o titul | Magazín F1 - F1online.sk

Carlos Sainz má za sebou najlepšiu sezónu vo svojej kariére. Svedčí o tom obsadenie piateho miesta v celkovom poradí jazdcov, hneď za oboma pretekármi Mercedesu a Red Bullu, čiže pred celým „zvyškom sveta“. Zároveň porazil aj svojho talentovaného tímového kolegu Charlesa Leclerca, čo mnohých prekvapilo. V roku 2022 má však ešte vyššie ambície, ako len vyhrať interný duel vo Ferrari, trúfa si na útok na majstrovský titul.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/53768/sainz-v-roku-2022-som-stopercentne-pripraveny-bojovat-o-titul

To všetci Karol… či to dovolí aj auto je už vec druhá.

1 Like

Tak ako vravíš, ale ja mu fandím fakt, verím mu viac ako Leclercovi

Uvidime komu dololi Ferrari byt uspesnejsim.
Zevraj nehraju na Leclercka ale to sa este uvidi.
Sainz je podla mna rovnako dobry ako C.L. ak nie lepsi aj v manazovani pneu.

Karol je fasa chlap (a aj ten druhý Karol takisto), “tichá voda brehy myje” typ človeka. Jazdiť vie, učiť sa má ešte stále čo, rozhodne nie je talentom ako Senna, Prost, Schumacher a spol. ale taktiež nie je úplný mamlas. Taký, nie až tak výrazný väčšinou nepovšminutý, dovolím si tvrdiť. Tak dúfam že zdedil čo to po otcovi a že aspoň ten jeden titul získa. Chýba mi v McLarene. Bol stabilným tímovým hráčom nie ako súčasný mamlas zubatý.

1 Like