Russell i Hamilton dosahujú lepšie výsledky, než na aké má ich auto, hovorí Wolff | Magazín F1 - F1online.sk

nejde o ziadnu svatost, ale skor o to ze pises klamstva
v priamom suboji si konkretne Perez na rychlejsom RB nevedel poradit s Hamiltonom a nasledne sa dostal aj pod tlak Russella
takze by som chcel vediet preco trepes dve na tri a kidas na mercedes fans, ked ty sam klames a vymyslas rozpravky

Samozrejme bájkar raptor22
Silverstone 2022

Verstapen - Lecrerc

Perez - Lecrerc nájazd

Pokračovanie

Výjazd

A za chvíľku repete

Všade vidíš ten len Mercedes všakže…

A samozrejme všetko bez trestov…

Samozrejme :sweat_smile:

Jazdia len presne tak ako im to auto dovolí, nie lepšie, aj keď jazdia dobre. Všetko ostatné je len otázkou spoľahlivosti a chýb druhých. Zato Binotto by si mohol zobrať príklad od Wolffa, lebo má tiež dobrých pilotov.

Takze v prvom rade som zena nie chlap🙂citajte nicky, uz ma to nebavi tu stale opravovat.
Po druhe ospravedlnujem sa za tuto nehoraznu chybu, nie klamstvo-to by holo keby som to opakovala stale a popierala tvoje fakty. Bohuzial nie som taka dokonala a bezchybna ako ty a zial nepamatam si kazdy jeden suboj ako ty.ale este raz hlboko sa ospravedlnujem za chybu, hadam mi odpustis

ty si dobry tárajko inak a chorobne zatazeny na kritiku Mercedesu, uplne nezmyselne. Vzdy tu hovoris iba o A (mercedesu) alebo B (rb, ferrari) uz nepovies, takzvany upravovac reality tak, ako vyhovuje :smiley: mozno by ti psycholog s tym chorobnym zatazenym na Mercedes pomohol, vyhladaj ho prosim, kto ta tu ma furt pocuvat

2 Likes

A co tym chces akoze povedat? Co tym chces obhajit? Prave naopak, ak mal Merc tolko PP a vitazstiev a tak dominantny naskok, neboli vsetci ostatni o to vacsie hyeny? Len pobrali zvysky a ano, samozrejme mali viac podii, ved Mercedes ma len 2 auta a nie 3…

pretri oci a kolko teamov teraz bojuje o titul… nie, nie su to ani jazdci viacerych teamov a dokonca ani jazdci jedneho teamu… je to, zial, jeden jediny jazdec v tejto sezone

cize miestnou logikou uplne zvratenych hejterov co prekrucaju snad aj slipy rano ked vstanu tak:

  • ked je vpredu RB/Ferrari a Mercedes (btw pravidelne) urve podium, je to hnusna hyena, fuj, mali by to odhodit prec asi…
  • ked dominoval Mercedes a ostatni miestami stracali este viac a ziskali podium (cuduj sa svetu, Merc ma len 2 auta, jedno miesto na podiu bolo stale!) tak to nie je hyena styl hej? Fuj skaredy mercedes, ako si to mohli dovolit, mali asi vozit za sebou privesny vozik

Ked pises o tom, ze “zvysok pola” bojoval o ten zvysok, ako to bolo v minulosti? Co ma hovorit vas uzasny fake majster svetla crashstappen ked jazdil v zemi nikoho cele roky? Kolko 2. a 3. miest ziskal na hyenu ked Mercedes sotva videl aspon na starte? Neziskal dokonca rovnakym sposobom svoje uplne 1. vitazstvo ked sa Mercedesy zrazili? Aka skareda hyena bol ten Ricciardo ked ziskal podium pre slabucky Renault? A chudak Perez, asi by mal za ten Bahrajn este v racing pointe tvojou logikou chodit po kanaloch, ze mu neni hanba…

alebo konecne ty a tebe podobny mudrosra*ci a mentalni atleti pochopite ako tu prekrucate podstatu motosportu s jedinym cielom kydat co sa da na skaredy zly mercedes z ktoreho mate husiu kozu len co rano vstanete z postele (a pretocite si slipy naruby)… tymto hejtom vlastne hejtujete prakticky vsetko a vsetkych co len dokazuje ako smutny a zakomplexovany zivot zijete… aj by mi vas bolo luto, ale nie je, najprv musite dokazat, ze si akukolvek empatiu zasluzite

1 Like

Neviem, ja tie komenty citam a nie pocuvam.

Ale nevadi, nebudeme slovickarit. Nemal som problem kritizovat aj Ferrari ked robia kraviny na boxovom mure alebo na trati, takisto aj RB. Ale to ty nevidis, lebo si chorobne nastaveny na Mercedes a citas len komenty na Mercedes.

Rad sa necham poucit, tak kde su tie nadpriemerne vykony pilotov Mercedesu? Co konkretne bolo na doterajsom priebehu nadpriemerne z ich strany? Prosim, mame za sebou 12/22 pretekov, takze uz by sa pomalicky mohlo nieco najst. Mozno to tam len ja nevidim, tak mi to ukaz

1 Like

Vazne ta tu mam ucit citat s porozumenim?! Ale dobre, ked to chces, mas to mat.
TW : „Je zrejmé, že obaja v súčasnosti dosahujú lepšie výsledky, než na čo má ich auto.“
Nemyslis tak nahodou, ked sa nad tym trosku, aspon trosicku zamyslis, ze tym chcel povedat, ze dosahuju lepsie vysledky nez na co maju skrz to, ze ostatni vypadavaju, resp. maju problemy? Pretoze tak to je a to aj hovori, v sucasnosti dosahuju lepsie vysledky, nez na co ich auto ma, veru na 2-3 miesta nemaju, ale aj tak su pravidelne tam. Cize ty zasa hladas nieco, co tam nie je, len aby si tu mohol mudrovat a kopnut si. To len ty si tu vymyslas fantazmagriu, ze tu TW povedal, ze jazdia nad limity a podobne veci, to si iba prekrucas, aby si si mohol kopnut a pritom ti uplne unika pointa. :slight_smile: To je sice pekne, ze sa tvaris ako kritizujes aj ostatnych, ale to, ze si chorobne zatazeny na Mercedes je kazdemu jasne, co i len najmensia prilezitost sa najde, uz si tu a nie, ze nie :smiley: Ale kto, kde prosim ta hovori o nadpriemernych vykonoch??? co si zasa vymyslas vety, slova, ktore v texte nezazneli?! Stavas tu svoj “argument” na slovach ako “nadpriemerny” “nadlimity”, ktore v texte vlastne ani nezazneli a akurat co si za hlupaka, lebo si vymyslas a uplne zbytocne

3 Likes

Pockaj nikto nehovorí, ze hyena style je hnusny, ja som to tiez tak nemyslela. Jednoducho idu co im auto dovoli a cakaju co im zvysok hodi. Nemyslim si, ze lujzo a george robia zazraky a jazdia nad moznostami auta

1 Like

Ono hlavne pred ostatnými boli ako píšeš 2 autá. Teda tretie miesto voľne - a on mohli bojovať.

Dnes podľa logiky sú pred Mercedesom autá 4- teda aj jeden jazdec tímu top 2 pravidelne aj bez vypadnutí by koncil mimo- aj keby to bol vždy iný z nich, tak niekto by musel.

A aj napriek tomu majú títo 2 dokopy koľko ? 9 pódií v 12 pretekoch ?

Žiaden pilot Mercedesu nestal na podiu len v Saudskej, Monaku, Miami a Imole. Zväčša v nich bol minimálne jeden ale na mieste 4- co je stále viac ako na čo mali. Často boli aj 3-4 alebo 4-5. Čo je s týmto autom teda slušný výkon.

A že máju lepšiu spoľahlivosť ? To je ako keby Mercedes tvrdil že ostatný sú hyjeny lebo majú lepšie auto :woman_facepalming: Veď aj tu spoľahlivosť treba vedieť urobiť- v tomto odviedol lepšiu prácu Mercedes.

A faktom je, to čo vraví Toto. Že je veľmi malo dvojic, ktoré by to pravidelne dokázali. Aj tu”hyjenu” treba vedieť jazdiť - mať dobrý manažment gum, tempo a nejak prechytračiť tých hore.
A aj byt to, najmä s týmy Q ktoré sú stále trochu problém, stále ty kto tam je 4 a čaká treba vedieť a zrealizovať.

Inak posledný krát skončili na pódiu obe autá. A za to že tam nebol Perez nemohla žiadna hyjena, len jeho vlastný výkon. Tam obaja urobili viac ako by sme čakali. Predbehli Pereza, ktorý bol stále na trati a bez poruchy.

Ale samozrejme kydá sa na Mercedes.

A úplne najviac je nakladanie TW, že chváli pilotov. Ale On hovorí, co je realita. Robí si svoju prácu a motivuje vždy toho, kto to potrebuje alebo oboch. Prečo by nemal tomu nerozumiem. Ak im dokáže pomôcť hocičím, tak to samozrejme urobí. A faktom je, že take duo jazdecký nemá na rošte ani jeden tim.

Majú tempo, jazdia bez zásadných chyb, strategicky dokážu uvažovať správne, pracujú s pneumatikami a konzistentne nosia výsledky. Je len veľmi malo toho, co mohli obaja urobiť lepšie- pretekov kde mohli získať viac-) aj keď samozrejme takých pár je.

Ferrari kopi chybu za chybou, Perez ma každé 3-4 pretek mimozu, spoľahlivosť nie je boh vie co. Ale stále sa komentuje len Mercedes.

Strach sa to vola :grinning:

tak potom ten posledny moj odstavec nie je miereny proti tebe :slight_smile:
za pravdu mi ale das urcite v tom, ze takych ludi a nazorov ako popisujem tu pada neurekom…

fanusikovia mercedesu tiez netvrdia ze ti dvaja idu ako bohovia a bez nadsluskych vykonov by boli posledni… zazraky ani oni nevedia a ano, idu to, co im dovoluje auto (ako napokon 90% pilotov v poli)
to, ze tomu vlcko trochu pridava a hycka ich, ved to je normalne, on jediny sklada basne o svojich pilotoch a ze to to funguje je jasne vidno na porovnani ci uz s Ferrari, ale aj RB, McLarenom, AM a tak dalej…

2 Likes

kazdy kto kedykolvek bol v akejkolvek veducej pozicii a nerobil to len formou “ja som tu boss, mna musite pocuvat” ale naopak sa snazil o celkovu prosperitu spolocnosti/teamu tak to bude robit rovnako, pretoze akakolvek ina moznost vedie len k nezhodam, hadkam, toxickej atmosfere az ku krachu

ano, Vlcko tiez vie kydat mimo, tiez vie robit politiku z ktorej mi je na grcanie a len velmi tazko sa niekedy da s nim suhlasit, realne by som s nim asi nikdy nechcel nic mat, ale ak ide o to, ako vedie svoj team z pohladu celkovej atmosfery, vykonnosti a vysledkov tak vyzera, ze ho mozeme rovnat s topmanazermi sveta…

2 Likes

V krátkosti - rozprávkar je každi jeden šéf.
Niektoré jeho kecy mi lezú na nervy a často preháňa. Ako aj mnohí ini.
U Tota to, ale funguje. Teda to zjavne robí lepšie ako oni. Za co si kredit zaslúži.

2 Likes

Tu nejde o ziadnu chybu, a tvoje ospravedlnenie mam vies kde. Tu ide o to, ze verejne klames a prekrucas fakty a robis to pravidelne hlavne proti mercedesu.

A teba to neskutočne hnevá a to m@m zase ja u prdele

ked to mas u prdele preco sa ospravedlnujes, :smiley: maj sa