Rozhodne mám v úmysle zotrvať v tomto tíme, vyhlásil rezolútne Verstappen | Magazín F1 - F1online.sk

Uz si na tom tolkokrat vymaroval, ze ma otlaky na dlaniach. :smiley:

1 Like

Díky a já recipročně vymažu ten dodatek (žádost) u svého příspěvku.

1 Like

To jsem tu psal, že mne překvapuje, že Red Bull se nepostavil vůči Josovi s tím co prohlásil v Bahrajnu. Samozřejmě, že Red Bull si do toho nenechá kecat, ale teď se jeví, jako kolos, který reaguje strašně pomalu v tomhle ohledu.
Co se týče úspěšnosti Red Bullu, je to jedna věc, na druhou stranu Red Bull samotný nestojí na F1 a dokonce to není ani jeden z hlavních pilířů Red Bull firmy, takže bych zase neviděl 0 možnost možného konce, i když samozřejmě, že by se nejdříve pokusil problém vyřešit.
Nakonec dodám, že příspěvek jsem vymazal na tvojí žádost, ale už se tu objevila před několika dny a ne ode mě, jinak to: žádný dickpicks nebyly bych opravdu nevytahoval a neřešil a už vůbec bych to nevytahoval, jako snahu rypat do jiného uživatele

Bezmotorvý diesel je co? Klasický diesel (palivo). Nebo si zapomněl, že si o bezmotorvych letadlech psal ty? :grinning:

Ono taky možná nebylo snadné hned rozpoznat, odkud vane vítr. Jos na sebe upozornil především tím rozhovorem. Samozřejmě nevíme, zda materiály z Whatsappu zásobuje média právě on, resp. byl to on, kdo se k nim dostal a zpřístupnil je strategicky někomu, kdo ho má krýt. Právě určitá spletitost celé situace může být důvodem, proč Red Bull reaguje se zpožděním. Každopádně i počínání rakouské větve RB, která není, zdá se, Hornerovi nakloněna, ukazuje, že nemá zájem něco rozmazávat a preferuje řešení tichou cestou. Kampaň skrze média je pravý opak.

A pokud jde o zájmu koncernu, jejich značka nazačíná a nekončí formulovým týmem, to je pravda. Ale v korporátním světě je nežádoucí jakákoli ostuda + i dílčí pokles prodejů může lámat manažerské vazy.

Teleportace Ti nic neříká?

Vin Diesel smiles