Ross Brawn sa už do Formuly 1 nevráti | Magazín F1 - F1online.sk

Minulý rok sme sa lúčili s veľkou motoristickou legendou Jeanom Todtom, ktorý po troch volebných obdobiach už nemohol pokračovať ako prezident FIA. V tomto roku mávame ďalšej veľkej legende a aj tá bola spojená s Ferrari. Po dlhých rokoch opúšťa náš milovaný šport Ross Brawn.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/84719/ross-brawn-sa-uz-do-formuly-1-nevrati

Přeji krásný relaxační rybolov.

Né se vším jsem u Rosse souhlasil, ale obávám se, že v poli techniky F1 po jeho odchodu nastane stejný chaos jako po úmrtí Whitinga.

Mohl to potáhnout ještě 1-2 roky, když to jsou jeho pravidla, ale věk nezastavíš a tuňáci se sami nevytáhnou. :slight_smile:

Z humánního hlediska nejsem příznivcem rybaření, ale čerstvě uloveného tuňáka jsem už jedl, takže nejsem ten správný ochránce fauny. Mimochodem jsem si po téhle pochoutce už nikdy ten bordel v konzervách nekoupil.

Ross chtěl svou kariéru ukončit už po odchodu z Mercedesu, takže je v F1 přesčas už delší dobu.
Možná mu ale tenhle svět začne chybět a třeba se ještě vrátí jako poradce. Osud ukáže.

Ferrari musí zachrániť Ferrari a to hodne rychle.

Nastal čas předal žezlo Vasseurovi.
Nemyslím si, že by se do takového prostředí Ross vrátil.

…má pred sebou fantastickú budúcnosť…

Jak to sakra myslel, letosek byl o nicem, na tom gauci budes po prvnim kole chrapat starousi :slight_smile: