Rosberg: Hamiltonovi to už raz vyšlo, možno spravil ďalší úžasný prestup | Magazín F1 - F1online.sk

A to môzme byt radi, ze Renault nenasupal do motora tolko kolko Mercedes a nemal rovnaky vykon. Takto by sme mali kontinualnu dominanciu Red Bullu 2010 az dodnes …

1 Like

musi to byt ta spravna dominancia, ze :stuck_out_tongue:

1 Like

Jak se můžu dívat na F1 jako na konstruktérskou soutěž, když je vše předem nalajnované. Nebo jak se mám dívat na Haas, který dostává provize za soutěž konstruktérů a přitom všechny komponenty pouze kupuje, nebo si je nechává vyrábět jinými firmami.

1 Like

Myslíš pravidlá? Stále sa nájde pár šikovnejších inžinierov, ktorí aj v prísnej “nalajnovanosti” dokážu dominovať. Stále je veľký priestor na kreativitu.

4 Likes

Motory přesně podle pravidel. Váha vozů přesně podle pravidel. Délka vozů přesně podle pravidel. Profil křídel přesně podle pravidel, pneu pouze od jednoho výrobce, maximální otáčky podle pravidel, poklice na kolech podle pravidel. I výška a směr výfuků přesně podle pravidel.
Mohl bych pokračovat ještě hodně dlouho.

A když někdo příjde střeba s F-duct, tak se tvrdí, že je to proti duchu pravidel a dovolí ho pouze do konce roku.

1 Like

Tak to im dajme vsetkym rovnake auto a zrusme PK :thinking:

Veľké nádeje z prestupu lujza a zmien pravidiel, ktoré majú doniesť konečne titul Ferrari a nakoniec z toho bude veľké nič. Alebo všetkým vypáli rybnik Alpine :grinning:
Ja z tohto prestupu nadšená nie som a lujzo je z môjho pohľadu drahá zbytočnosť, ktorú chcel mať šéf Ferrari stoj čo stoj.
A áno aj ja keď sa smerom na rok 2026 pozeram ako fanúšik Ferrari tak niečo vo mne ma upokojuje, že konečne príde ten čas, ale rozum mi hovorí, že nič také sa neudeje. To skôr toto príde na to čo majú s tou kraksňou a zase začnú vyhrávať

2 Likes

Sorry nemala to byť reakcia na teba, ale celý tento článok

1 Like

Nevadi citim sa teraz dolezito :grin::grin:

2 Likes

Mezi PK a P Výrobců moc velký rozdíl nevidím. V každém případě by mezi ně neměl patřit Používatel Zákaznického vozu.

To mi pripomina teba (rosberg) a verstappena (hamilton) :v:

1 Like

Lud rozhodol, sorry, dominancia Ferrari nebude :slight_smile: pokračujeme s RB teda

5 Likes

Ze které tipovačky jsi tuhle anketu šlohnul? :grin:

2 Likes

Z té výše. :grin: :wink:

@rHapo Přihodil jsem svůj skromný hlas na tu delší z obou linií. :wink:

A dokonce s námi souhlasí i @Situs. :slightly_smiling_face:

Asi tak :smiley: , ešte keby to bolo s Hamiltonom na čele tak to dupľom nie! :slight_smile:

2 Likes

Mi se zobrazuje takto. :crazy_face:

To ja delam rad.

1 Like

Zkus refresh nebo znovu načíst diskusi z článku. Už je tam 18 hlasů a poměr 67% k 33%. :slightly_smiling_face:

Buď není v kurzu dominance, nebo Ferrari. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Aj Rosbergovi to raz vyšlo a ukončil kariéru.

1 Like

Máš recht. Zase se v tom museli vrtat ajťáci, že se mi to neukazovalo správně. :grin:

2 Likes