Carlos Sainz bol v roku 2024 najžiadanejším artiklom na prestupovom trhu. Práve kvôli nemu sa vtedy zasekli prestupy a podpisy zmlúv, keďže všetky tímy i všetci jazdci čakali na jeho rozhodnutie. Ozval sa mu v podstate každý vrátane dvoch najväčších záujemcov – Williamsu a Audi.
a preco by akoze mal byt v audi? Williams ma skoro 4x tolko bodov ako audi, do konca roka sa ten rozdiel pravdepodobne obrovsky zvacsi.. Ja si myslim, ze najvacsi skokan tohoto roka je alpin, kazdopadne Sainz musi mat latku nastavenu na navrat do Ferrari alebo ineho velkeho teamu.. neverim, ze sa audi niekedy velkym teamom (v zmysle, ze bude VELA vyhravat) stane