Podľa Neweyho Red Bull nebude v roku 2023 meniť koncept | Magazín F1 - F1online.sk

To tady vime vsichni, ze vubec nevis. To nemusis hlasit.

Max o to urcite zajem ma. Jenze na tango musi byt dve. A Luisa s Maxem tancuje uz jen dupaka

Ano, to suhlasim. Vsak Ferraristi si pamatame casy, ked este Vettel bojoval o titul a akonahle Verstappen startoval z prveho/druheho radu, tak sme iba s malickou dusickou sledovali, ci vobec preziju prvu zakrutu… :see_no_evil:

2 Likes

Napsat ze autisticky Frustrat Delozat je reinkarnaci Senny je pomyslny vrchol diletanstvi, fuj.

O nikom takovem jsem nepsal, zadneho Frustrat Delozata neznam a v soucasne F1 nikdo takovy nejezdi. Psal jsem o Maxovi Emilianovi Verstappenovi, dvojnasobnem mistrovi sveta a pravdepodobne nejlepsim pilotovi vsech dob.

Co vim tak Frustrat Dezolat je letosni mistr sveta, clen podvodneho tymu Red Bull, je videt ze o F1 nic nevis, ostuda a mel by ses jit stydet.

A za co bych se mel stydet? Ze jsem na stejnem foru i s lidmi jako ty? Uz jsem dost stary na to abych vedel ze ne kazdemu se dostalo slusneho vychovani. Holt tvoji rodice s tebou selhali, ale ja se za to nestydim, to neni moje hanba.

Ale my vidime, ze nejsi dost stary na to abys vedel, ze prekrucovat fakta je neco, za co by ses mel jit rozhodne stydet. S vychovou u tebe to nebude zase tak horke, ze…

Ma vychova je v poradku. Prekrucovani faktu? Malokdo chape co to slovo fakticky znamena a co vsechno zahrnuje. Vetsina lidi zamenuje fakta za svoje domnenky, nebo nazory.

Samotny fakt, je tak komplexni vec, ze bez extreme hluboke analyzy se ho ve vetsine pripadu nejsme schopni dobrat.

Napriklad zdanlive nezpochybnitelny fakt, ze zeme obiha kolem slunce je s ohledem na dalsi prijimany fakt, ze vesmir nema zadny prirozeny stred a ve vztahu dvou inercialnich vztaznych soustav je rozhodujici, z hlediska ovlivneni casoprostoru, ta dominantnejsi.

Prisne vzato by tim, ale byl ovlivnen dalsi nami prijimany fakt, a to ze mesic obiha kolem zeme. Tady je ale problem, protoze zde by prisne vzato nemohl platit vztah inercialni vztazne soustavy, protoze Zeme s ohledem na jeji pohyb kolem sve osy a jejim pohybem kolem slunce vykazuje charakter neinercialni vztazne soustavy a je tedy diskutabilni kolem ceho mesic obiha, kdyz Zeme chvili nepostoji.

Pochybuji ze by jsi docetl az sem, ale pokud ano gratuluji. Nicmene dovoluji si predpokladat s pravdepodobnosti hranicici s jistotou ( to jest faktem), ze s ohledem na tve predchozi prispevky jsi toho pochopil jen nemnoho. Coz ovsem v tvem pripade neni az tak prekvapive ve svetle toho jak nejsi schopen porozumet i tak, pomerne jednoduche veci, jako to, kdo je nejlepsi pilot v soucasne formuli jedna.

To fakt nevim, kdo je to?

Latifi. Vie kedy burat :smiley:

1 Like

Toto je článok o redbulle tak prečo sem tahas mrdcedes?

Toto si odpísal teda skopíroval , možno ani nevieš čo to vlastne znamená ten stred vesmíru, no tak čítaj. Tieto fakty sú archaizmy a podľa dnešného výskumu pomocou Webbovho teleskopu a výskumu Nasa boli tieto tvoje keci vyvrátené. Ale ako príklad budiš, len prosím ťa píš čomu rozumieš a nesnaž sa nás tu ohúriť myšou a kopírovaním. O vesmíre a jeho strede respektíve zdanlivom strede vieš čistý prt a tobôž o časopriestore a to nepíšem o rozdelení vesmíru na klastre nabitými presne rovnakými bitmi , nie nepíšem o monitore čo máš pred sebou ale o tom čo ty nemáš ani poňatia a robíš tu machra. Dávaj radšej príklady o Tomovi a Jerymu tomu skôr rozumieš a určite aj iným diskutérom tu na F1 pokeci to naozaj stačí, je to tu naozaj jednoduché ale aj s väčšou časťou respondentov.

1 Like

No tak jedinej kdo tu kopiruje jsi ty, ty klastre. :rofl:. Dyt ani nevis co to je, jinak by jsi pouzil cesky, nebo slovensky ekvivalent toho slova​:grin:. O zakriveni casoprostoru toho sice moc nevim, ale zaklady asi ano, narozdil od tebe.

Moje polemika ( najdi si co to je), nebyla o astronomii, fyzikalnich zakonech, ale o relativite pojmu fakt, coz je filozoficky pohled na uvedene. Anopouzil jsem asi nevhodny primer inercialni a neinercialni vztazna soustava, tykajici se pohybu zeme, slunce a mesice, ale je to pomerne jednoduche k pochopeni a vyraz vztazna soustava je snadno dohledatelny a pochopitelny ( ne pro tebe, ty bitovej klustere😁).

O stredu vesmiru, opravdu nic nevim, protoze o nem nic nevi nikdo s relevantnimi znalostmi. To ze si nekde neco prectu a pouziji to v diskuzi, je bezne, to je bezna vec jak ziskavat informace.

Takze rada pro tebe. Kdyz necemu nerozumis, tak to proste prejdi. Muj text je srozumitelny i bez znalosti uvedenych pojmu. To tvoje je snuska slov, ktere nedavaji zadny smysl.

Nebo my snad chces vysvetlit, ktere moje fakty byly vyvraceny? To ze zeme obiha kolem slunce, nebo ze mesic obiha kolem zeme. :rofl::rofl:. Nebo ze Max vyhral titul v roce 2021.

Jezisi nejhorsi je, kdyz si blbec hraje na chytraka.

Tak se měj ty bitovej klastre.

Kazdej vi co jsou fakta, krome tebe :hear_no_evil: dal uz se neztrapnuj, brzy budou vanoce.

No nerekl bych, ze se nejak ztrapnuji. Ale ja myslim, ze i ty moc dobre vis jak to bylo minuly i tento rok. A taky moc dobre vis kdo je nejlepsi pilot minimalne soucasnosti. Ale chapu ze jako fanousek Luise Larbalestiera to nemuzes priznat.

Je to jen medialni tema kdo je nejlepsi, navic to pripomina detska leta.

Netroufam si napsat kdo je nejlepsi, ale Verstappen u me v nicem neboduje, to je cele.

Pozri ty mudrlant mi v cerne robíme rôzne pokusy a výskumy ale nasa a webb nas predčili a prišli s takými objavmi čo ty naozaj nemôžeš chápať ale len urážať.

V poradku, to je nazor. U me holt neboduje sedminasobny. A mas pravdu hadat se o to kdo je nejlepsi pilot je hloupost, kdyz nejlepsi je Max Verstappen. :grin:

A to jsi ty astrologu. Ja nepochybuji o tom ze muzi v cernem zvladnou kde co.