Podľa Marka je adeptom na víťazstvo v Monaku Ferrari: Pretekové tempo tu nehrá úlohu | Magazín F1 - F1online.sk

psst

1 Like

Dík kluci, zítra možná něco přidám

4 Likes

To by bylo super. A napiš, kdybys zase dostal pusu od Maxovy maminky :smile: !

Tady to přece není žádný bulvár :grinning:

Tak já to odvolávám… Pěkný večer!

1 Like

Mi bohužel nevychází ani sledování závodu v telce. Známý je v nemocnici a já mu hlídám pejska. Před 14 dny fenečce zemřela její psí spolubydlící, takže ji nechci stresovat jiným prostředím, tak přechodně bydlím u pejska. Bohužel nemá sport 1 a 2.

Zkus to někde pošéfovat přes nějaký TV poskytovatele… Někdo dává třeba 7,10,14 dní zdarma… ale nezapomeň pak zrušit kartu. :smiley:

na skylinku staci ked si vytvoris novy ucet

To je smutné, ale o nic nepřicházíš, je to jen F1, jsou mnohem důležitější věci. Tak hlavně ať to všechno dobře dopadne.

Kouknu se te záznamu, takže příjdu pouze o aktuální dění. V Monaku jsou stejně trenáe a kvalda zajímavější než závod.
Píšu z mobilu tak omluvte, že píšu všeobecně bez přidání adresátů. Kopírování mobilem nezvládám.

Nebo přeš co koukáš na F1 normálně? Však se přihlásíš na svůj účet u něj na TV.

Dívám se v televizi, ale tady není kabelovka, takže pouze pár programů. Do počítače mu sahat nechci a v tabletce nemám simku.
Jestli nebudu na výletě, tak stejně nejspíše neodolám a zajedu domů i s paní psutou.

To nemá ani wifi, že by si byl na tabletu na wifi? :smiley:

Co to je za kamaráda? Ví, že je rok 2023? :smiley:

2 Likes

Ja sám nevím z hlavy jaké mám přihlašovací heslo na WiFi a musel bych to hledat v papírech.

Tak mu zavoláš… Prostě se tomu Monaku nevyhneš. Každý ho musí vytrpět. :grin:

1 Like

Taky jdu trpět, právě připlouvají kluci od limonád.

2 Likes

Jen pro zajímavost, v jakém stavu mají ráfky některé chudší stáje F2.

2 Likes