Podľa Hülkenberga bolo Nemecko „rozmaznávané“ úspechmi | Magazín F1 - F1online.sk

Nechýbalo veľa a Nemecko by v roku 2023 nemalo na štartovom rošte žiadneho zástupcu (niečo také sa mimochodom nestalo od roku 1981). Táto automobilová veľmoc len v tomto tisícročí oslavovala troch majstrov sveta – Michaela Schumachera, Sebastiana Vettela a pod nemeckou licenciou pretekal aj Nico Rosberg. Kvalitní pretekári sa však tejto krajine akosi míňajú.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/84699/podla-hulkenberga-bolo-nemecko-rozmaznavane-uspechmi

Tento rok to ešte zachraňuje Nico, ale tú sériu sa nepodarí udržať. Keď Nico skončí v Haase, tak je zrejme koniec. Jedine, že by sa nejak spamätal Mick, ale tomu moc neverím. Vettel už vôbec nie, ten skončil pre svoje dôvody a nebude sa vracať. Nemci to už majú podľa mňa niekde, moc neekologický šport na nich.

Hulkenberg asi “rozmaznavat” neplanuje.

1 Like

Bude zpátky 2024

To by ma potešilo.

Jako na 99% ho vidím taky zpět, Audi se se Sauberem domluví a vezmou ho co nejdříve. Nedivil bych se kdyby záložáka tam šel dělat už na příš​tí rok.

Jako záložák bude u Mercedesu

Je to možný, ale právě kvůli Audi mi to moc nejde dohromady a tak počítám že Mercedes mu nabídne dlouhodobou smlouvu a to bude pro něj dilema. A podle mě nebude chtít zahodit jistou závodní sedačku s Audi, protože to mu zas Mercedes nebude schopen garantovat. No uvidíme.

A co když mu Mercedes garantuje sedačku Hama?

Pokud by mu garantovali Hamovo místo tak by myslím nebylo co řešit, ale … na to Mick není připraven.

Jak by se na to měl připravit? Haas nebyla žádná příprava ani pomoc v rozvoji …

Mě přijde že křivka u Micka je, no na Mercedes to v tuto chvíli není, potřebuje další mezistupeň.

Som jeho fanusik, prial som mu zotrvanie v Haase a podla mna si zasluzil dopadnut lepsie. Ale na dalsie pokracovanie to uz nevidim, tam by sa muselo zist vela okolnosti dokopy. Audi vstupi do F1 pre neho az prilis neskoro.