Podľa Hilla mohol mať Verstappen jasný cieľ: Musím ho vyradiť | Magazín F1 - F1online.sk

Dalsiu blbost pises…
Nechat Verstapenovi priestor nemusel, bol jasne v predu a v prave.
Co tu omielas o ustupovani a o riskovani kolizie ???
Hamilton bol v predu isiel si svoje… jazdec za nim sa ma pozerat ci stihne dobrzdit, alebo prejst sikanu… tam siel Ver mimo trat a rovno do Hamiltona… mohol to stocit do lava, no umyselne to nespravil…
Takze o akej pravde ty pises ??? Preco riesis veci, ako su PRIESTOR, USTUPOVANIE A RISKOVANIE ???
Ty nemozes teraz povedat BEZ OHLADU NA TO KTO BOL V PREDU…
Hamilton bol v prave, Ver mohol zabranit kolizii, no siel do toho hlava nehlava aj ked tam nebol priestor. To ak uz nedokazes pochopit takuto jednoduchu vec, to sa nemame o com bavit…
Hill sa ku tomu postavil a povedal, ako to bolo… Ver je profesional, mohol kolizii zabranit. Hill v tom videl umysel, ja som toho isteho nazoru.
Ver tento vikend neskutocne zarobil… ham mohol mat kludne 28-29 bodov ak by zabral v Q, alebo nechyboval v sprinte na starte…
Takze pre Ver easy volba… a ak vie ze v rusku meni motor mohol si to aj dovolit, lebo vacsi ako casovy/pozicny trest by nedostal… jedine ze by to bol posledny zavod, tam by sa mozno siahlo na body…

Dávám Ti úplně za pravdu, nemáme se vůbec o čem bavit. Díky za diskuzi.

1 Like

Zaujimave, ako vies zase obratit temu…
Teba nemusi zaujimat, kde by skoncil… keby sa jednalo o Vettela, pisal by si tu o jednoznacnom prvom mieste…
Ty si tu tiez jeden z top hejterov hamiltona…
A tvoje reci na spochybnovanie Hillovych vyjadreni hovori za vsetko… velmu dobre si pamatam, ako si vykopaval kazdeho podradneho jazdca, ktory sa zastal pri kanade ci baku Vettela :face_with_hand_over_mouth:
Vtedy si pisal, ze sa ku tomu vyjadrili ti najkompetentnejsi a toho sa treba drzat. Teraz je zrazu Hillove vyjadrenie nic, lebo ti nesedi do playlistu :rofl:
Si proste kral recnikov, tvoje ody na Vettela su kazdemu zname…

Tak to ma byt, mohol si si usetrit cas, lebo strelit do luftu vie kazdy, no argumentovanie ide horsie a Ver rozhodne neni ten koho je lahke branit, pretoze je to od cias Schumachera, po baku aj Vettela najhorsi egoista v F1… radujme sa, ze je Haas na konci, to by sa k Ver pridal aj Mazepin, to je tiez zakerak…
F1 mava kazdu dekadu, niekoho kto si mysli, ze mu patri cela trat…
Dufam, ze “karma je z darma” zaucinkuje aj po taliansku, najlepsie na trati, kde bude RB dominantny…

Ty tomu nerozumieš, Hill a MANDALORIAN v Tom jasne videli úmysel.

2 Likes

On stále píše o argumentácii a pritom vychádza z domnienok seba či iných.

1 Like

Piquet není ideální vzor, i když ve sporu se Salazarem ho umím pochopit - to si celé pamatuju v přímém přenosu :-). Rusko by snad mohla být další trať vhodná pro Mercedes, uvidíme, jestli se situace trochu uklidní (i když si to nemyslím), napínavá sezóna je prima, ale tohle už je na mě trochu moc. Teď se radši rozloučím, nechodím se sem hádat :-).

Verbalna hrubost ??? A kde ? Pisem cisto realitu…
Zato ty si zase odbocil a argumenty nikde… z kazdeho fora utecies, lebo nedokazes potvrdit svoje slova, po tom ako ti ich niekto vyvrati…
Ja som out ? Tebe toho unika viac… aj v predoslej newske ta kawa vyargumentoval po tom co si si vymyslal a vobec si uz na neho nereagoval… zacal si tam zaslepene pisat o tenise… potom si usiel a zacal temu v inej newske :sweat_smile:

A ty zas pochop, že niekoho subjektívny názor sa nedá brat za argument. V normálnej debate to proste neobstojí, v tomto prípade napríklad nevidíme do hláv jazdca. Aj ja vychádzam vo väčšine prípadov zo svojej subjektivity, ale nevyvyšujem svoj názor nad fakty. Môj názor je, že tam Verstappen vletel, lebo je horkokrvný. Ty si fanúšik Hamiltona, je pochopiteľné, že ho brániš. Ale nemusíš tu robiť z Verstappena nejakého sofistikovaného hajzla.

Dneska to tu vre, i kdyz crash je jasnej, mozna je to jen tim ze se boj o titul uz dlouho takto nevedl.

Na druhu stranu mozem napisat to iste…
Do hlavy Ver nevidis, preco potom vytlacas Hillove vyjadrenia. Nech som akokolvek horkokrvny, realny prejazd tam nebol, cize to musel byt umysel…
Ty teda tvrdis, ze pocas suboja sa mu zaleju oci a vidi fatamorganu, akoze ked je super pred nim, on si to strihne, akoze vedla neho a mimo trat vidi este jednu cestu, tu svoju ? :face_with_hand_over_mouth::sweat_smile:
Lebo ked je profesionalny jazdec, horkokrvnost nemoze byt obrana, na jeho pociny. To proste nejde :blush: bud tam cesta je alebo nie… dobru

Bal sa o body… najprv 11s v boxoch, potom sa ocitne az za Norrisom a nasledne vidi dalsie kolo, ako z boxov vychadza pred nim jeho hlavny super v boji o titul :slightly_smiling_face:
Tak preco sa tam nevopchat, ved Ham sa mu vzdy uhne…

Jo, jak jsem psal, kdyz ne ja tak ani ty…

Konečne sa závodí, vďaka RB vďaka MV. Je fajn vedieť, že tento rok to mercedes nemusí vyhnať.

Fajn uz neni ten hunbuk okolo Hamiltona. Hejteri lietaju ako supy…
Cerveni su podrazdeni po rokoch 2017-19 RBulaci tlacia na pilu, dokonca aj ludia co F1 nesleduju, chcu zmenu, aj napriek tomu, ze titul moze ziskat najarogantnejsi egoista.

Je fajn videt ze i fanousci RB umi fandit a ne jenom bucet, doufam ze to neni hrane.

Urcite to nebol plan Verstapena vyradit Hamiltona. To len Max ma na ociach klapky a jedine co vidi je vitazstvo.Je to odjakziva jeho styl jazdy(Pozor idem ja ,davajte si pozor).

1 Like

Toto je celkom fajn toto je to pravé orechové však toto F1 potrebuje tak čo tu plačeme je mi jedno kto je na vine aspoň je tento ročník zaujímavý

Na svete je len jedna pravda a kazdy o nej vie… Verstapen ide cez mrtvoly a cely jeho jazdecky styl je postaveny na “teraz a tu”. Sledujem ho dlho a moje sympatie nema… Tvrdim, ze nikdy nebude majstrom sveta, lebo si to ani nezasluzi a karma je zdarma.
Jeho obdivovatelia chcu zmenu, ale na to tu mame plejadu ferovejsich mladsich jazdcov.

2 Likes

Damon po Silverstone si niekde povedal, ze to bol Hamiltonov umysel vyradit Maxa ?
Nie ?
Lebo Lewis povedal, ze by ten manéver zopakoval.
Jasný úmysel aj do budúcna.
A co ak to Hamilton teda zopakoval aj vcera ?