Podľa Buttona sa Hamilton vráti a získa ôsmy titul | Magazín F1 - F1online.sk

Jenson Button sa ako ďalší v poradí pridal k zástupu veľkej väčšiny bývalých pilotov a expertov, ktorí neočakávajú koniec kariéry Lewisa Hamiltona. Podľa majstra sveta z roku 2009 sa pilot Mercedesu vráti, aby získal svoj rekordný ôsmy titul.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/54012/podla-buttona-sa-hamilton-vrati-a-ziska-osmy-titul

Prehral a teraz mlčí aby všetká pozornosť bola na ňom, či “skončí” - dobra taktika :smiley: .
Ešte nejak 50 dní a potom príde zase vyškerený a plný elánu odpovedať médiám, ktoré budú hltať každého jeho slovo.

Bolo by od neho detinské nevrátiť sa.
Ale, ci získa titul číslo 8???
Neviem neviem ci to bude až take jednoznačné… Russel môže byt čierny kôň Ferrari hlási pokrok (ako každý rok) ale aj tak…
Mad max tiež nebude chcieť byt vzadu… podla mna bude sezóna plna prekvapení.
Čo myslite vy ?

1 Like

Neverím tomu že získa 8 titul už to bude ešte viac vyrovnané si myslím, ja tipujem že skončí na piatom mieste celkovo

Zalezi ci bude medak znova naj auto a ci sa russel z neho nepodela…trochu sa obavam ze russel skace ako wolffo piska, ze neni moc sam sebou…je sa na co tesit

Vrati sa ti je jasne.
Ci ziska titul je otazne. Myslim ze v mercedesi vymyslia Ase nieco prevratne a ostatni budu dohanat…RB by mal byt za MB a potom ktovie. Ak to vo Ferrari neposeru ako vacsinou tak sa mame urcite na co tesit. Mozno aj Mclaren bude uz viac krat na stupni vitazov…malo by to byt vyrovnane. Ja som zvedavy hlavne na Riciho a Landa, kto bude lepsi tento rok. Max bude nad Perezom dominovat to je jasne. Ak Sainz bude lepsi ako Leclerk, bude to aj tam zaujimave.
Gasly bude zase čarovať a dufam ze aj Alpine bude s Alonsom silný. Podla mna tato sezona bude to najlepsie co uvidime za poslednych 10 rokov!

preco by sa mal vracat? vsak nikam este nikam neodisiel…

neviem ci si fakt taky nechapavy, ale momentalne maju zimnu prestavku. k pretekaniu sa “vratia” o nejaky mesiac. a vratia sa k tomu vsetci 20ti :wink:

Podla mna bude hamilton prvy pred mazepinom :rofl: podla ineho bude hamilton na konci sampionatu rovnako s bodmi ako dalsi 5ti. Cize hamilton bude stale pred niekym tak ako iny pred nim :grin::grin:

A este jedno… hamilton sa vrati ale ci jeho monopostu sa to vrati.

Massi bude stale len poziciu zmeni

Pri Ferrari by som bol skeptický, len aby neprišli na prvú veľkú cenu s monopostom z 2018. :sweat_smile:

1 Like

Nečudoval by som sa. Vždy pred sezónou rozprávajú že maju brutálny vývoj vyzerá to že budú mat najlepšie auto, chvália sa a nakoniec sú v strede poľa :rofl::rofl::rofl:
Ale stále im držím palce.

1 Like

Jenson na konci roku sa citil v aute dobre, alebo dostal motor kde mal auto o 20 km/h rychlejsie ako Max ? Posledne 4 preteky sezony nie su o Lewisovi (nakoniec to aj sam priznal ze jazdi stale rovnako) - bolo to vyhradne o motore … tieto “r.tolezecke” komentare mam najradsej.

Názvu to inak :joy: a dajú mu tam podrztažku čo bude ako Race director

Suhlasim. No ale moze skoncit aj ako marchal ktory z trate odchadza ako posledny :rofl:

Hamiltona caka tazky rok pretoze to uhraju na russla. Ak sa ukaze ze hamilton ako pilot nie je lepsi ako russell tak smola. Podla ma to mercedes uhra ze ham ostal aby pomohol russlovi a zaskolil ho :grin: Stale mi cosi hovori ze russel je agresivnejsi a rychlejsi.