Pérez: Môžem poraziť kohokoľvek, vrátane Maxa | Magazín F1 - F1online.sk

Mexický pretekár Sergio Pérez patrí na rošte k tým najskúsenejším. Spomedzi aktívnych pilotov majú na konte viac veľkých cien len Fernando Alonso, Lewis Hamilton a Sebastian Vettel. Ani Mexičana tak neobišli otázky o konci kariéry, hoci vo veku 32 rokov a s čerstvo podpísanou dvojročnou zmluvou necíti, že by mal niekde odchádzať.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73559/perez-mozem-porazit-kohokolvek-vratane-maxa

…stačí zapnúť Playstation.

1 Like

Seba motivácia je fajn vec. Aj keď no… Však treba si veriť. :grin:

2 Likes

Checo byl u nějakého psychologa a motivatora.

1 Like

Prve komenty bez pochopenia. Rodina je lepsie ako f1. Nema pravdu? Jazdit rychlejsie ako max na aute ktore by nesedelo maxovi? Nie je pravda? Nic zle nepovedal. A to pereza tiez nemusim.

Pokud Perezovi nova vylepseni nesedi, je to trochu problem, ale moc se mi nechce verit ze by byly tak zasadni, ze mu rozhodi papuce, kazdopadne vzdy se da udelat krok zpet, ale jen za predpokladu, ze jeho auto neslouzi jako testovaci…to se mi ale nechce verit, kazdy tym chce mit obe auta co nejvyse.

Asi by bylo lepší mít 20 týmů s jednou sedačkou.

2 Likes

Je tu možný scenár, že už testuje novú podlahu.

Nikto ho z tímu za jeho posledné dva výkony nekritizuje. Veď Helmut vie dávať dosť štipľavé poznámky, teraz to nerieši.

1 Like

Peraz je typický Bottas II,dokonca podľa mňa ešte horší.Občas zažiari ale aj matných výkonov má celú kopu.Verstappena nemusím ale Perez na neho nemá.

1 Like

perez je Botas2, akurat, ze Botas je lepsi.

:smile: predbehol si ma…

Marko se dost v poslednich zavodech do Pereze navazel, urcite tady najdes clanky.

Co se tyce novinek, tym ma povinnost je hlasit a behem vikendu medializovat, ale hned upozornim ze nemam prehled o updatech Red Bullu.

Ťažko aj to pomaly

Mozno maju copy partymode

Kľudne Aj Maxa. Ale nie Red Bull.
A ani Josa.

len tak ďalej, pokračuj. A nehanbi sa za to pred ostatnými :wink:

no Max nastavuje latku vysoko…
moze ho skusit dorovnat a dufat v nejaky problem naviac pre maxa… za normalnych okolnosti ho asi neprekona - aspon teda nie pravidelne… (samozrejme uz nie tuto sezonu…)

Tak aj Rosberg raz dokázal lujza poraziť s vynaložením všetkých síl, ale Checovi akosi neverím, že by mal chuť zaťať zuby a bojovať

no jedna vec je chciet a druha to dokazat… nikto nechce byt cislo 2.

a aj rosberg to dokazal tak, ze sa na hamiltona dotiahol, a ten mal tu smolu ze v nespravny moment mu vybuchol motor.