Okolo Red Bullu sa opäť roztáčajú špekulácie. Podľa Sawarda poškuľujú po Colapintovi | Magazín F1 - F1online.sk

Som zamilovaná do Coly, ale vyčkajme času, ako hus klasu, ako hovorilí staré čínske príslovie. Nech sa Cola riadne predvedie. Zatiaľ má úžasne nabité, ale zase ten nenápadný Albon, ktorého mama sedela vo väzení, sa tam drží prekvapivo dlho a zatiaľ jeho história hovorí v jeho prospech. Budme korektní a nechajme mu priestor na úpadok.

uz to tu niekto pisal, Yuki na rok do RB, horsi ako Perez nebude. a mozu ho na konci 25 vyprevadit, ze uz nema potencial ale dostal sancu.
a juniori (Lawson vs. Cola) si to mozu rozdat o sedacku v RB na rok 26.

1 Like

Yuki Hondačovič nemôže do Áčka RB, určite nie v 2025. Nestačí, že do AM odchádzajú vedomosti s AN? Yuki čoskoro skončí.

To by bolo “velmi pekne” k ich Hadjarovi :smiley:

Ja by som po skusenostiach poslednych sezon v RB timoch videl Franca radsej inde, ale ak by to bola jedina sanca, jasne ze aj tam, Francovi miesto v F1 velmi doprajem :slight_smile:

1 Like

Ne, jen to ne - RedBull Colapinta zničí - jednak se jede jen na Maxe a jednka by zničili jeho sympatickou osobnost.

praveze je idealny cas. rok dva v becku, dovtedy Max odide. Lepsie ako sa mrcat vo Williamse na simulatore.

1 Like

Ne, radši bych ho viděl v Mercedesu nebo třeba Astonu.

Hele, do RB rodiny NE, tam nám ho zkazí, ale vedle Hulka by se mohl hezky zaučit a pak jít klidně vedle Charlese do Ferrari, nebo do McLarenu nebo do Mercedesu. V McL jsou skvělí piloti ale nejlepší případná nahrada je Franco, … ikdyž bych se měl ještě kouknout více na Bortoleta, že? :wink:

tak ho tam posli… :slight_smile: