Oficiálne! Nico Hülkenberg sa upísal Audi | Magazín F1 - F1online.sk

Pár jedincov tu vždy bolo a určite bude aj pod týmto postom… Pokiaľ to bol ken nevinný joke, tak sorry

Myslím že Sainz prostě musí při svém rozhodování myslet hlavně na rok 2026. Jen jistá roční smlouva u Mercedesu u něj jednoduše nedává smysl. U RedBullu teoreticky ano, kdyby měl nahradit Maxe, to jak je reálný je těžké hodnotit. No tolik času od Audi na rozhodnutí asi nedostane. Jakmile by nabídku Audi ztratil, může to pro něj být obrovský problém na 2026.

1 Like

Chapem.
Ja mu prajem aj vitazstvo.
Paradox, jazdec ktory nikdy nestal na podiu prinesie premierove vitazstvo Audi.
To by sa mi pacilo.

3 Likes

Audi bude tam kde je aj Sauber teraz

Hulk by aj so sucasnym Sauberom bodoval pravidelnejsie nez Zhou/Bottas

Ak sa Carlos nerozhodne podpísať s Audi tak ja by som si nechala bottasku. Mali by skúsenú dvojku a glavne u bottasky aj obľúbeného jazdca medzi fanúšikmi.
Ale podľa mňa v Audi bude nakoniec hulk a Carlos.
Bottaska bude v haase a zhou a kevin budú z kola von

1 Like

Podla mna pojde carlos do mercedesu, myslim si ze tam ide aj o ego sainzovcov

Mne je starý aj mladý Sainz nesympatický, neverím im ani nos medzi očami. A aby ich ego neutrpelo nakoniec

1 Like

Fakt, tak to asi Perezovi zabudli povedat… Lebo ked spolu jazdili vo forze india, tsk perez dal hned niekolko skvelych podii…

Hulk casto koncieval na stvrtom mieste. Oni jazdili dost vyrovnane, nebolo to tak, ze ho Perez zadupaval. Akurat jeden proste mal stastie na tie podia a druhy nie.

1 Like

Sauber je nejhorší auto na roštu.

I díky Audi, která do toho zatím nedala ani korunu.

zazil som si minuly rok odkupenie korporatu inym korporatom. a mozem ti povedat rovno, ze do toho kupeneho korporatu uz ten novy neinvestoval ze nic, presiel priamo na restrukturalizaciu na to, co chcel a nezaujimalo ho, ze ci ten odkupeny korporat sa ma v sucasnosti dobre, islo o to aby dobehol zabehnute a zanikol

sainz napokon podpise audi pretoze newey odchadza. ale ak by predsa siel sainz do MB tak do Audi by sa hodil zatial Bottas alebo cierny kon Albon

Já to chápu, proč do toho nedávají peníze, ale F1 je v tom jiná. Je to specifický.

F1 je o kontinuální práci, vylepšování struktur, přetahování inženýrů. Pořád a neustále pushovat.

Audi přijde, vystřelí konfety, tak nás tady máte a budou čumět.

Pak začnou nakupovat, přetahovat a možná v 2030+ budou mít zázemí? Takhle se přece F1 nedělá.

tak dneska Hulkom mozno konfety vystrelili a zacnu žraločím tempom naberat, skupovat, whatever.

Mají nejvyšší čas.
Za chvilku se bude moci oficiálně makat na 2026. Samozřejmě, že se maká uz dávno.

Hulk je idealny pre Audi. Tony skusenosti a rychlostne je stale v hornej polovici pola. Je jediny nemec v poli co im asi vyhovuje a ani nemusia robijat pokladnicku.

2 Likes

ano, maju najvyssi cas. Je ale mozne, ze na novom aute sa uz pracuje. Motory uz musia mat na testovacich stanoviskach. Ja chapem, ze pre audi je nejaka investicia do konceptu 2025 viac menej strata casu a prostriedkov. Buduci rok moze byt Sauber na tom este horsie.

Oni mají nějakou továrnu nebo budou pokračovat v prostorech Sauberu? Jestli pokračovat, tak o to víc mě udivuje, že neinvestují.

nie su novy ucastnik, takze su pod stropom. S investiciami musia narabat opatrne.