O „optimizme vo Ferrari“ hovorí už aj britská Sky Sports | Magazín F1 - F1online.sk

Najprv talianska edícia portálu Motorsport.com, potom Gazzetta dello Sport a teraz sa optimistické správy z diania vo Ferrari šíria už aj mimo talianskeho územia. Posledné informácie o optimistickom vývoji v Maranelle priniesla britská televízia Sky Sports a jej experti.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/53686/o-optimizme-vo-ferrari-hovori-uz-aj-britska-sky-sports

Po tolkych rokoch si uz aj zelam aby sa vratili na spicku. Sklamali ma a po 10tich rokoch co nedokazali ziskat titul som zacal fandit RB, vyplatilo sa mi to aj ked RB titul neziskal, Max ano.
No stale niekde este vo mne je ten stary tifosi.
Takze dufam ze tento rok budu dychat na krk mercedesu a RB, alebo lepsie by bolo aby MB a RB musel nahanat Ferrari!

2 Likes

a ak to nebude ani RB a ani Ferrari tak potom preskočíš kam? Správny fanúšik :+1::wink:

1 Like

Ehm, to je nejaké pravidlo, že človek môže byť fanúšikom len jedného tímu/jazdca? Ja som napríklad tiež fanúšikom Ferrari a nič by ma nepotešilo tak, ako keď by sa dostali do súboja o titul, respektíve ak by Leclerc titul získal. Ale keď je jasné, že sa to v danom roku nestane, tak v boji o titul budem držať palce niekomu, kto na to má, a stanem sa aj jeho fanúšikom. To neznamená, že prestanem byť fanúšikom Ferrari. Taktiež sa teším z každého úspechu McLarenu a Williamsu, pretože som fanúšikom aj tých tímov. Nevidím na tom nič nelogické.
Na druhej strane som zvedavý, čo by sa stalo s fanúšikmi Mercedesu, keď by sa im prestalo dariť. Pretože podľa toho, čo sledujem, tak väčšina fanúšikov Mercedesu sú fanúšikmi úspechu a fandia mu len preto a práve preto, že vyhrávajú, aby si mohli dopriať ten pocit, že vyhral ich tím. Mercedes je tímom bez dlhodobej histórie v F1, je v F1 len 10 rokov a kým nezačala táto ich éra a boli len jedným z tímov zo stredu poľa, tak v podstate nikoho nezaujímali. Všetci ich fanúšikovia sa objavili až potom, ako začali takto víťaziť.

3 Likes