Zato Alonso má koule.
Ale u nohy od Hondy. ![]()
Astonu se prý rozsypal ERS.
Mimochodem, proč to ještě není online reportáž, když na hlavní stránce jede už dlouho. Ajťáci?
Zato Alonso má koule.
Ale u nohy od Hondy. ![]()
Astonu se prý rozsypal ERS.
Mimochodem, proč to ještě není online reportáž, když na hlavní stránce jede už dlouho. Ajťáci?
Zda sa mi, ze minuly rok Lando avizoval, ze sa chysta prestat sledovat reakcie ostatnych, lebo ludia pisu “■■■■■■”.
Norris bože to je PR je extrem si hlupik ked si misliš že to bolo spravna volba prečo 1 keby si to predniesol srandovne tak drtiva večina ludi si povie ok on nas troli zasmejusa a ide sa dalej ale toto čo si predviedol nebola sranda vizeralo to skutočne 2 ted si si pomohol verejne si priznal že vlasne si to povedal nie preto aby bola sranda ale preto že si chel biť iny jak ostatny čo je hlupe lebo ted to vizera že meniš nazor ako ponožky janmi si PR tim a sam nič nehovor lebo realne sa bojim že keby prišla otazka či je rusko je zle tak šeci by odpovedali ano len ti by si povedal nie len aby si nebol ako šeci ostatny
Hej hej. Urcite. Doteraz musel liezt do zadku kvoli Mercedesu, uz to zrazu neplati? Nema vlastny nazor? Alebo ked dostane za svoj nazor cocku, tak rychlo otoci ze to nemyslel vazne
Chalanisko chysta utok na Russelovu poziciu “top falos paddocku”
No mně připadá, že máloco myslí úplně vážně. S Maxem se pořád trochu štengruje, takže když vidí nahrávku tak neodolá. Pak z toho média udělají velký vážný problém a přitom speciálně proti Maxovi pravděpodobně nechce vážně jít, a tohle jsou pak ty konce. Pokud by chtěl jenom být oblíbený, tak by se už určitě naučil mluvit tak, aby neměl problémy - jako většina jezdců.
Ale je to jedno, jde o houby. Nakonec se to všechno nějak setřese.
Skor to alebo.
To s tym Mercedesom a reci typu “noty od Tota” a pod. mi uz pridu trapne.
V rovnakom case, ako Lando povedal co povodne povedal (a teraz to otaca), sa Oscar nevyjadril k jazde zrovna pozitivne a pokial viem, obaja maju motory Mercedes ![]()
Piastri asi neni taka stetka
Cim sa zaroven odsudil do rovnakej role v pripade papajovych pravidiel aku mal aj minuky rok
Ja si myslim, ze to s Mercedesom nic nema (to su dojmy vs pojmy/fakty).
Ak ano, tak Oscar siel “proti notam”.
Podla mna sa proste vsetci sami za seba vyjadrili a u Landa to dopadlo takto divne.
Tiez nechapem, ako moze udajne neriesit soc. siete, ale potom tvrdi, ze to bol vraj len test reakcii, no neviem… ![]()
Tazko povedat. Je to zvlastne, ale zasa svet sa preto nezruti
Lando to otocil rychlejsie ako monopost Barbie za Fernandom.
Ach tito trapni anglosasi.