Nepreverí jazdcov, ale váš gauč. Paul Ricard sa chce zbaviť prívlastku nudný | Magazín F1 - F1online.sk

Po ročnej prestávke sa Formula 1 vracia na jednu z najmenej obľúbených tratí medzi fanúšikmi. Z Paula Ricarda sa vo formulovom svete stalo synonymom nudy a nedeľného driemania pred televízorom. Tento rok sa však organizátori rozhodli zasiahnuť a trať si prešla niekoľkými zmenami. Pomôžu alebo nás čaká ďalší nezáživný víkend?


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/33012/nepreveri-jazdcov-ale-vas-gauc-paul-ricard-sa-chce-zbavit-privlastku-nudny

Vždy sa mi v spojení s Paul Ricard vybaví tá reklama čo tu chodila na kávu. “S našou kávou Vás neuspí ani Paul Ricard”. :joy: :ok_hand:

2 Likes

Aj mne :smiley:

Jedinou možnosťou, ako sa zbaviť toho prívlastku, by asi bolo tam vôbec nejazdiť alebo to vysypať štrkom a dať tam trávu, ale ani jedno sa asi nikdy nestane. Ja som stále za Magny-cours alebo kľudne Le Mans ale samozrejme ten kratší variant :smiley: (Bugatti circuit).

1 Like

Ako, ja rozumiem, ze tato stranka zije z reklamy, ale tak reklama je reklama a clanok je clanok. A ked sa to takto zmiesa obsah s reklamou tak to je bulvar. Podla mna by reklama mala byt oddelena od obsahu.

1 Like

Nakoniec to bola fantázia!!

Nedalo sa mi to tento raz pozrieť, ale verím že to boli dobré preteky. Dodatočne si ich asi pozriem.

Ano, vrelo odporúčam :slight_smile: