Neposadíme ľudí na detektor lži, znie z FIA | Magazín F1 - F1online.sk

Spokojne, ak sa to dialo, nech o tom niekto keca, ale zatial je to iba obvinovanie bez dokazov. Prezumpcia neviny vsak uz davno neplati.

Vec je prece jasna, na to neni potreba salodlouhe vysetrovani a milion dukazu, tebe nebavi pouzivat vlastni rozum?

Ano, velmi ma bavi pouzivat vlastny rozum. Len moj rozum mi radi neverit vsetkemu co sa objavi na internete, neverit kazdej spekulacii alebo aj neobvinit hned niekoho z podvazdania, len preto ze to niekto povedal. Na obvinenie predsa musis mat dokazy. Ja viem ze dneska je to v mode, len tak vypustit do sveta cokolvek, okydat cloveka, skupinu, tim v F1, ale nechapem ze ako sme sa, ako spolocnost posunuli tam, ze nie ten co siri obvinenia ma priniest dokazy, ale ten kto bol obvineni ma dokazat ze to nie je pravda. Vyzera to tak ze RBR mal zariadenie, ktorym by ziskal moznost upravovat svetlu vysku, ale zatial som nepocul/nevidel/necital aby niekto riesil, ze preco mal RBR pristup k onemu zariadeniu zvnutra a nie zvonka, ako ostatni. Hned obvinenie ze tu niekto podvadzal. Vravim z timu RBR odislo “mnozstvo” klucovych ludi, ktory poznali auto a zatial ziadne potvrdenie od nich. Uz presiel tyzden - moj rozum to neberie zatial.

3 Likes

Tak te na nej odvolavam, indicii k poskladani puzzle mas dost, tedy pokud vis presne o co v te veci jde.

:smile: Skladam, ale stale mi jeden kusok chyba - dokaz :smiley:

Dukaz nepotrebujes.

No vidis a sme doma. V praxi kriticke myslenie a pouzivanie vlastneho nazoru. netreba ti dokazy, vsetko viem, vsetko mi je jasne, mam nazor na odbornu vec, uplne inu ako odbornik v danej veci, ale ja mam urcite pravdu a tak by sa dalo pokracovat.

2 Likes

Ano, mam svoji pravdu a nazor na celou vec a neminim ho menit.

Kdyz ti bude horet barak ale z radia na tebe bude prezident rvat ze mas byt v klidu a zustat uvnitr, co udelas.

No co asi urobim? Ostanem vo vnutri a budem poslusne sediet, lebo ked prezident Pellegrini nieco povie, tak predsa to je vzdy pravda :smiley: :smiley: :smiley: Politici zo SmeroHlasu vravia stale iba pravdu predsa :smiley: :smiley:
A ani by mi nenapadlo, vyjst von a zavolat hasicov, to sa moze, ked hori dom?

2 Likes

Pochybujem, že vôbec existujú mechanizmy, ktoré by toto dovolili. Zack sa správa ako Zuck. FIA a FOM komunikujú s a.s. a/alebo s.r.o, kde sú jasne dané kontaktné osoby. Nemôžu si len tak vyžiadať Jožka Mrkvičku alebo Jane Doe, aby podpisovali niečo cudzej organizácii, ktorá nie je daňový úrad alebo polícia danej krajiny.

To co povídá Zack je z principu nesmysl a on to musí vědět. Jen jede osobní PR. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Zak
image

1 Like

Mal by byt pyšný ako páv na to, čo McLaren dosiahol a on sa púšťa do takýchto fantazmagórií. Potrebuje dávku pokory.