Motorsport.com: Aston Martin by sa v roku 2026 mohol spojiť s Hondou | Magazín F1 - F1online.sk

V ktorych? E 63 S, aj GT 4-door maju stale v ponuke s V8.

Jo tak najednou to bereš s rezervou, ale když jsem to posílal já, tak to hejtuješ, klasik Puff bez vyváženosti :slightly_smiling_face:

Jeden den 17 dalsi den 26… Už se dohodněte kluci ze strany zelených.

Rain bude 50/50 ten víkend, stačí? :slightly_smiling_face:

To je vždycky 50 na 50 ne? :stuck_out_tongue:

Buďto pršet bude… nebo nebude. :smiley:

Vždycky ne a to bys měl vědět :grinning:

Na každú tému sa dá nájsť na internete 10 rôznych názorov. Ja som písal o aktuálnej ponuke na ofiko stránke AMG, keďže ty si s istotou tvrdil, že AMG vo svojich modeloch už v8 neponúka.
Ale tak nech sa páči, priložím aj ja do ohníka.

1 Like

Spojní s Hondou by mohlo být pro tým Strolla natolik atraktivní že by mohl i uvažovat o tom že to od Astonu zcela oddělí a Aston jakožto značka si bude muset hledat jinou cestu jak se propagovat. Tým a automobilka jsou různé firmy i když obě ovládá Stroll. Jestli má Stroll ty nejvyšší ambice a prezentuje se tak, tak tohle může být velký.

1 Like

ja sa nechcem hadat, niekde som to cital, ze Mercedes konci s ponukou V8 vo svojich autach, mozno to bola iba spekulacia. Uprimne, je mi to uplne jedno. Pointa bola skor ta, ze kam Stroll posunie svoju F1 stajnu do roku 2026 je viac menej otvorena otazka a spolupracu s Hondou by som hned nevylucoval koli tomu, ze automobilka AM je zakaznik AMG.

Strollove ambicie su vyhravat, ale s Astonom

"The most important thing for any company, as far as I’m concerned, is its brand. We have the greatest iconic brand in Aston Martin.
“F1, for a luxury performance automotive company, is the greatest platform in the world.”

Jenže si nedokážou vyrobit pro F1 vlastní motor :man_shrugging: Když se to tak vezme tak Aston si vlastně jen platí branding podobně jako Alfa Romeo.

no a? (15znakov)

No že s Hondou dokáže více uplatnit své ambice s jeho týmem F1 a finančně to může být také příležitost i když pro Aston jako automobilku to bude komplikací. Stroll má možnosti a není jasný co z toho nakonec vzejde. Jednaj, možnost toho být spolu tam asi je a podle mě co s týče F1 to může být zásadní. Ono nevím co má v plánu Stroll s motory 2026 a dál.

to je diskutabilne

lacnejsi motor ale budu si musiet vyrabat ostatne diely, ktore kupuju od Mercedesu

je aj nejake vyjadrenie od Hondy alebo AM? pokial viem tak su to zatial len rumors

a bolo by to uplne od veci keby v F1 maju motor Honda a v autach Mercedes…AM potrebuje dat do aut poriadny motor aby sa mohli vytahovat nad Ferrari atd. nie Honda V6…

Já si myslím že pokud chce být Stroll se svým týmem dlouhodobě TOP měl by mít vše po svou exklusivní kontrolou, to s Mercedesem nemá a to se časem bude projevovat více a více. To je k prvnímu i druhému bodu. No a AM, to je právě to, ono to nakonec ani AM už v roce 2026 nemusí být. Z hlediska příležitosti pro ten tým to vnímám velmi zajímavě. Jak to uvidí nakonec Stroll to je na něm a uvidíme.

Z tebe se stal z antiAston za 4 měsíce jejich největší fanoušek.

A teď je zase hážu přes palubu viď :smile: Zase kecáš. Jen neignoruji dnešní power of Honda. Být jen zákazníkem stále vnímám jako handicap.

Power of Honda.
Však v RB neustále vysílačky, že mají s něčím problém. Každý závod tak 10 problémů.
Naštěstí to pak piloti uřídí.

Ale byl bych rád, kdyby se Honda připojila k Astonu.
Včera bylo pozdě.