McLaren prekvapilo, že odvolanie stiahol aj “nahnevaný” Stroll | F1online.sk

Šéf McLarenu to vníma pozitívne aj z pohľadu budúcnosti Formuly 1. “Myslím si, že problémom bolo to, že si všetci povedali — no tak počkať, myslel som si, že toto, čo oni urobili, sme všetci považovali ako proti pravidlám alebo duchu tohto športu. Ak v pravidlách boli teda nejaké diery, odstráňme ich. Myslím si, že FIA sa nepáčilo, čo sa stalo, a tak sa do toho pustili. To je dobré.”


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/11583/mclaren-prekvapilo-ze-odvolanie-stiahol-aj-nahnevany-stroll

10 milionov? Netara tak trocha mily Zak? To by muselo 100 inzinierov a kreslicov kreslit cely mesiac od rana do vecera nakresy nosu tempom jeden nakres za minutu na osobu.

Ak ja nas****m 100inzinierov za vedro, preco by 100inzinierov nespravilo 10mega vykresov :smirk:
Opytaj sa ma, ako sa vmesti jeden inzinier do vedra, nie to este sto :joy:

Brown si jednoznačne robí srandu zo Szafnauera, ktorí tvrdil, že mali 10 000 nákresov brzdových kanálikov.

1 Like

Tak nějak :grinning: Ono to celé je taková provokace na Racing Point od Browna.

Takže celá kauza (nebo “kauza”) skončila tím, že teď se šéfové slovně pošťuchují a dělají u toho vtipy.

To Ferrari dopadlo hůř.

Teda až na tu pokutu.

Ne tak docela. Oficiálně jsou totiž v Racing Pointu podvodníci co porušili pravidla, Ferrari oficiálně nic takového.

V pripade kopirovania sa asi utociace strany dohodli s FIA a nieco si vydobili.
RP zase stiahol rozky, lebo pri vysetrovani by sa toho prevalilo viac…

Stroll sa stiahol, lebo vedel, že prehrá.