Marko: V Austrálii uvidíme starého dobrého Verstappena, v Džidde nebol stopercentne fit | Magazín F1 - F1online.sk

O tom není pochyb, Senna, Lauda, Fangio jsou nej v historii F1 a neřeší se u nich počet titulů

3 Likes

Nezda sa mi to byt demagogia. K bodu 1), mozes Alonsa vychvalovat kolko chces, faktom je, ze Hamiltona v boji o titul podobnym sposobom ako Verstappen zdolat nedokazal.
K bodu 2), co je demagogia na tom, ze Kvyatovo siedme miesto z roku 2015 bol jeden z najslabsich vykonov Red Bullu? Od roku 2009, ked sa zacali radit medzi spicku, tak biedne nedopadli a plati to do dnes.

1 Like

Já myslím že se Alonso v souboji s Hamem osvědčil, byl to velmi vyrovnaný boj, ale prosím tě, není mi jasné kdy se jako Verstappen proti Hamovi měl osvědčit? Protože jestli myslíš rok 2021 a výsledkový trapas od Masiho, tak to uělalo opravdu velký dojem i na mě :smile:

A jinak podobnou výkonnost, on Alonso neměl podobně výkonné monoposty jako Ham v 2010-2013? :thinking: Tam se jako neosvědčil proti Hamovi Alonso? Jestli ty to krapánek nemáš pokřivený :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 Likes

Tak Alovi tehda nepomohl ředitel závodů, že jo. Ale jestli se chceš v tom rejpat, tak si zjisti, co bylo v zázemí McL a jaký měl podmínky Ham a jaký Alo, kdyby měl podmínky Verstappen jako Alo v tu dobu, tak si ani neškrtne. Demagogie je to v tom, že říkáš něco o nejslabším výsledku, ale totálně zazdíš to, že porazil týmového kolegu a jezdil s tím co měl i bedny

3 Likes

Hlavně 2010 a 2012, kdy mělo Ferrari horší stroj než McL

2 Likes

Ked uz sme pri demagogii, tak ja povazujem za demagogiu to, redukovat celu sezonu 2021 na Abu Dhabi. To co urobil Masi bola chyba, ale to naozaj nebol jediny dovod, preco Verstappen bral titul.
A co sa tyka toho Mclarenu, tak to rozvin, ake zle podmienky mal Alonso? Alebo tu hadzes nejake Alonsove vyplakavacky bez faktickeho zakladu?

1 Like

Vyrovnany boj to bol, az na to, ze Hamilton bol v tom case novacik…

Co Alonso povedal mi je ukradnute, rovnako zahlasil, ze bez tretieho titulu neodide.

Pointa je, ze Alonso nevystriedal pat timov v snahe napisat velky pribeh, ale v honbe za najlepsim materialom, s ktorym by ziskal titul. Narozdiel od Verstappena mu chybalo to stastie a nikde nedostal dominantne auto. Renault bol zalezitost na dve sezony, v McLarene prehral s Hamiltonom, vo Ferrari zaostavali za Red Bullom a navrat do McLarenu bol uz skor zufaly pokus vlozit doveru do projektu s Hondou. Aspon teraz na konci sa mu trochu postastilo s Astonom, i ked teda o titul asi nezabojuje.

Ano, aj ja by som Verstappena v zaujme napatia videl rad inde, no asi je jasne, ze kym mu Red Bull poskytne vitazne auto, zostane tam.

2 Likes

Helmut je v těchto prohlášeních prostě blbec, ale asi to k nim jednoduše patří :smile:

2 Likes

Nevidim dovod sa vzrusovat, vsetci predsa vedia, ze Perez je dvojka, co je potom zvlastne na tom, ked to da Marko takto verejne najavo?

1 Like

Jeeee, tady nemá někdo znalosti o F1 Ron Dennis says Lewis Hamilton had 'his role to play' in McLaren's 2007 implosion | F1 News

1 Like

Tak Peréz je dvojka, tak Helmut musí pokuřovat Verstappenovi veřejně furt? aha

2 Likes

Abu 2021 je důvod, proč Verstappen bral titul

3 Likes

2010-2013 už určitě Ham nováčkem nebyl.

2 Likes

A komu tohle vysvětluješ? Já vím že Alonso chce taky nejlepší auto a nepřestupuje kvuli tomu aby si získal respekt se slabšími vozy. Ale prostě to tak osud asi chtěl a je to tak. Ode mě je ta pointa od začátku snad jasná, chtěl bych ho vidět jinde, protože vím jak skvěle ovladatelné vozy Newey za sebou v Rb nechává.

3 Likes

Ok no, tak sa asi zhodneme, aj ja by som ho chcel vidiet inde, skoda len, ze nema dovod niekam inam ist.

Albon s Gaslym toto nejak nepostrehli. :sweat_smile:

2 Likes

A kde z toho clanku prosim pekne vyplyva, ze Alonso mal v Mclarene horsie podmienky? Jedine, co Dennis hovori je to, ze Hamilton robil v time tiez dusno, tak ako ho robil mimo ine aj v Mercedese pri Rosbergovi. Ano, bola medzi nimi rivalita a ty z toho vyvodzujes, ze Alonso mal zle podmienky? Lebo nezvladal rivalitu s novacikom? Demagogia jak vysita. Posnaz sa trochu viac, ja si clanky totiz aj precitam, mna nejakym titulkom v anglictine skutocne nezastrasis.

1 Like

Ano, co je na tom zle, takato podpora zo strany timu prospieva psychike jazdca, co je snad v zaujme Red Bullu.

2 Likes

Aha ok, ked to vnimas takto…rovnako mozem povedat, ze Hockenheim 2010 bol dovod, preco Alonso bojoval o titul, nakolko ho FIA nediskvalifikovala, hoci Ferrari evidentne porusilo pravidla o timovej rezii. Podla mojho nazoru to bol od FIA ovela vacsi darcek, nez aky dostal v Abu Dhabi Verstappen.

Vždyť se nevzrušuj, mě takové psychické hry kdy maj extra dominantní auto a lepšího Verstappna nepřijdou zapotřebí, ale třeba to naopak Péreze vybičuj k nějaké neposlušnosti což bude šance pro ostatní :grinning:

3 Likes