Marko si nie je istý, či Ricciardo ešte na F1 má: Už absolvoval skvelé PR podujatia | Magazín F1 - F1online.sk

Je Daniel Ricciardo hrozbou pre Sergia Péreza alebo iba marketingovou figúrkou pre Red Bull? Pri odpovedi na túto otázku sa experti akosi nevedia zhodnúť, avšak je pomerne dosť pravdepodobné, že jedna z týchto dvoch možností to bude. Austrálčanovi pritom určite nepridajú na sebadôvere nedávne slová Helmuta Marka.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/86652/marko-si-nie-je-isty-ci-ricciardo-este-na-f1-ma-uz-absolvoval-skvele-pr-podujatia

Ja som to hned pisal , ze ho tam beru ako cvicenu ■■■■■■ , aby ho ukazovali , ale preco nie , ze tie prachy by to snad brala vecsina pretekarov

marko je sice prostoreky ale nemyslim, ze by hned v prvom rozhovore povedal, ze perez ide prec a danny ricc ide namiesto neho, len proste nejak odpovedat na otazku musel

1 Like

Ricci už si neškrtne, ale i tak ho využijí i na to aby Péreze drželi na uzdě a nezlobil :sweat_smile:

Sezóna ešte nezačala a vy už tu máte jasno o obsadení na ďalší rok :smiley: Pritom zrovna RB nemal problém vyd*bať jazdca po 6 pretekoch. Tiež si ho mohli zazmluvniť pre prípadne potreby v AT ak sa Nyck nechytí alebo japonec bude tretiu sezónu pokračovať v marazme

5 Likes

Zvlastni pristup Red Vull, Perez ponizovany, i Ricciardo, ten ktery by ho mohl eventuelne nahradit, pochybuji ze to ma pozitivni efekt, jedine ze by byli oba masochisti.

kazdy voli inu “taktiku”…vid Wollf o Schumacherovi mladom vs Helmut/Horner o Ricim…kazdy nech si spravi nazor sam ved

1 Like

Nevim co by se muselo stat aby letos ten tym uspel…

tesim sa na nervacika Maxa, ktory zasa ako jediny nebude chapat, preco dochadza ku koliziam :smiley:

1 Like

Uplny suhlas. Pre RIC je stale lepsie jazdit za AT ako za HAAS a zaroven napriek jeho vykonom v poslednych 2 sezonach som si isty ze by pre AT priniesol viac bodov ako japonec

Mistr sveta si koupil Ferrari, predpokladam investicni, je treba myslet na zadni kolecka… :smile:

Cely svet vidi ze je z Hamiltona zesranej, rikat mu to nema smysl…kdyz ti nekdo v behu nestaci, jenom ten nejvetsi hajzl ti zezadu podrazi nohu…

1 Like