Marko si nemyslí, že Pérez potrápi Verstappena: Vyhrá preteky alebo dva | Magazín F1 - F1online.sk

Presne tak.151515

A ako podvádzali? Prezradíš nám? Inak dobrý pokus o odchod od témy.

ano. v 2022 neboli ani jedny preteky kde by mal Perez lepsiu rychlost. To sa stalo jedine vtedy ak mal Verstappen poskodene auto ako napr v spominanom Silverstone. Davam ti pochybnosti nad Monakom, tam bol Verstappen zaseknuty v premavke cele preteky. Tam si moze Perez mysliet, ze bol rychlejsi.

2 Likes

Sprostosti tu píšeš jedine ty, keďže to tu už niekoľkokrát bolo vysvetlené ako k tomu došlo. A keď si to nepochopil tak kkot si jedine ty. Ale máš vý■■■žný nick. Naozaj by si mal skúsiť ten reštart. Najlepšie aspoň 5kg kladivom po tvojej dutej palici. A možno si sa len pomýlil a malo tam byť RET@RD. :rofl:

1 Like

Deejay81

“keďže to tu už niekoľkokrát bolo vysvetlené ako k tomu došlo.”

Jasne. Ak sa to tyka RB tak pre ich fanúšikov je všetko vysvetlené a všetko je teda OK.
Ale nie je! Respektíve je. Preto dostali trest!

Kazdy príčetny a nezaujatý vie, že neminuli peniaze naviac na HotDogy a Colu :wink: ale papier znesie všetko.

Presne tak, ako Verstaoen ziskal 1 titul podvodom a preto Masi skončil!

Škoda že sa tieto veci nestali Mercedesu, alebo Ferrari, alebo hocikomu inému, to by tunajšia RB úderka písala 24hod denne o podvode, nadržiavaní, podvadzani atď…

Skús byť nezaujatý a objektívny.

Pekný večer.

Už sa ťa bojím ty potrat. :rofl:

Nie som fanúšik RedBullu ale musím sa priznať, že fandím Honde, keďže mám slabosť pre japonské automobily. A momentálne nemám ani obľúbeného pilota, pretože Kimi už nejazdí. :frowning: Ale Mercedes je najarogantnejší a najnesympatickejší tím v poli a jeho fanúšikovia tiež nie sú zrovna najobjektívnejší ľudia na tomto fóre. Oháňate sa tu slovami podvodníci ale keď mal Mercedes nelegálne zadné krídlo v Brazílii v 2021 tak to bolo OK, že? A tajné testy boli tiež v poriadku, že?
Takže skús byť nezaujatý a objektívny aj ty.
Pekný deň.

1 Like

Koľko máš rokov Ret@rdko? Či si len tak trochu mentálne zaostalý? Je mi ťa úprimne ľúto ty úbožiak.

1 Like