LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

To je sice fajn, ale Lewis má na rozdíl od něho jistou příští sezónu za 100 mega. :joy:

Uprimne pri pohlade na tabulku konstrukterov nechapem, ako tam mozu Pereza stale trpiet? Nosi sponzorov to je pravda, ale ved im to regulerne posral. McLaren vyhra vdaka tomu ze ma dvoch jazdcov, nie len jedneho.

Total joke pre russella. Pravda :wink:

Ten start nebol pre Norrisa dobry, ale aj inak je to tempo o nicom. Ibaze by setril pneumatiky, ale to sa mi moc nezda.

čo tam vyviedli Gaslymu zasa ?

Boha ten Alpine co zas urobil Gaslymu? :sob:

Prvé kolo je iné, to vieš…

1 Like

Alonso opět na bodech :muscle::green_heart:

Pretoze nikoho nezaujima WCC ak vyhras WDC

1 Like

Byl vylosovaný jako včera Piastri :smiley:

Ferrari ide na jeden pitstop?

První kolo, dvacáté, poslední…

S tím co má??
:sunglasses::+1:

Nezaujima mozno teba, pre RB je to skrt cez rozpocet. Neoplati sa im tam drzat jazdca kvôli sponzorom, ked kvôli nemu orehravaju.

Tak už mi to je jasný Dejve. :smiley:
Myslel jsem si to.

image

1 Like

První kolo je jiný, potom to bylo v tréninku, komisaři si toho nevšimli, komisaři si sypou popel na hlavu, prostě furt dokola. Všichni jsou si rovní, někteří jsou si rovnější

1 Like

Celkovo tuto sezonu. Este aj ked mal sancu na dobry vysledok (Baku napriklad), tak nedorucil. Aj ked to za mna nebola jeho chyba, ale tie vysledky proste nie su.

Tak to je asi otázne. Ak peniaze stratené dokáže pokryť sponzor, a lepšie umiestnenie v PK je vlastne “trestom”.

RB by mal zacat rozmyslat nad pistopom, lebo ak ich Sainz undercutne, tak uz sa pred neho nedostanu.

Ten skrt cez rozpocet je 10 milionov rozdiel medzi prvym a druhym miestom vo WCC, co je budget na catering.