LIVE: Veľká cena Talianska 2021 | Magazín F1 - F1online.sk

Mediumky sa opotrebavaju o niečo rýchlejšie. No shit Sherlock.

Vtipalci na skysports :smiley:

1 Like

Lando drž to!!!

2 Likes

Vidieť McL na prvom a tretom mieste :+1::+1::+1: Dúfam že Ričard udrží to prvé miesto a Lando sa bude úspešne brániť.

2 Likes

Ten Ricciardo má normálne prekvapuje… Zatiaľ super. A Lando detto… Vyzerá to na bednu…

Problem je ze Ricciardo to pravdepodobne neudrzi aj tak lebo RB a Mercedes budu mat lepsie tempo neskor a momentalne akurat pomaha Hamiltonovi :smiley:

Mclaren ma naisto jednu bednu (ak ziaden safety car nebude alebo co)

McLaren momentalne stupluje jak Verstappena tak Hamiltona, az nato, ze Verstappen na mediumkach si to nemoze velmi dovolit.

1 Like

Otázka je, jestli si Hamilton nakonec nesjede své bílé víc než Max ty žluté.

Sebastian to má dneska jako kulečník.

Racing or ping Pong?

Ricci už začína odpadavat tempom.

Vo Formule 1 nemáš nikdy nič naisto, ale bodaj by si mal pravdu…

Bohužial závod nepozerám sledujem to cez flashscore :smile: ale tak stále dúfam že to bude 1 - 3 :+1::smile:

Verstappen je v tazkej situacii, kedze sa musi pozerat dopredu aj dozadu. Zozadu ho ohrozuje Hamilton, vpredu ho brzdi Ricciardo, ktory vsak v priamom suboji na trati posobi byt nezdolatelny, takze jedina cesta je predbehnut ho cez boxy. Som zvedavy, co v RB vymyslia.

3 Likes

Ani undercut im veľmi nepomôže. Pretože to majú zaspuntovane - nemajú priestor na voľný vzduch po boxoch.

Pro Maxe to vůbec není dobrý vývoj závodu. Byť alespoň vedoucí dvojice má dílčí náskok na dvojici Norris Hamilton.

Teď to bude spíš o výdrži, protože ani na undercut nejsou dobré podmínky.

McL vcera vravel ze RB a Mercedes budu mat v neskorsom priebehu preteku vyhodu kvoli opotrebovaniu ked jazdia s mensim mnozstvom paliva. Ak to je pravda tak to nemusi byt len cez boxy. Problem je skor ten Hamilton ze mu Ricciardo nepriamo pomaha teraz.

Presne to som pisal pred pretekmi- Verstappenove preteky sa budu lamat na starte. Nevysiel mu, takze je teraz pod tlakom.

Presne, Lando pomaha Maxovi, Daniel Lujzovi.