Rozdíl je v tom, že Russellovi stačí porážet Hamiltona a je z toho happy, proto je “pozitivni”.
Hamilton má na salámu nějakýho Russella a chce vyhrát titul.
Takže dnes zbytečně vymýšlel harikiri. prosím, prosím ať mě nepředjede…
Přitom si mohl dojet pro 3 místo a být hrdina… Teď bude šašek na 4.
Lewis bol evidentne na rovnakom tempe ešte aj na žltej.
A Lewis je presne z tých čo len tak poslúchne ! Mercedes si nechce nechat dovoliť aby zaznelo Lewis let George by za žiadnych okolnosti.
Kto to ešte nepochopil tak je slepy alebo hluchý.
Lewisa Georgeove preteky či preteky tímu absolútne nezaujímali minulý víkend !
Alebo v Holandsku keď sa rucal on aj jeho fans ! Pritom to si Russell vymyslel sám a tímu to pomohlo.
Nevraviac o tom čo stvára na štartoch už 23 prereky keď štartujú vedľa seba rovnako ako aj v Bahraine !
Keď začne byt tímový hráč Lewis a prestane kopať do každého tak potom aj ostatní.
Keď bude egoista aj voči vlastnému timu a bude mu nakladať tak nech sa nediví že nemá prioritu. A neviem ani prečo by mal.