LIVE: Tretí tréning na VC Saudskej Arábie | Magazín F1 - F1online.sk

JJ Ferrari za motory, ktoré sa nikdy nedokázali dostali vysoký trest (Tajná dohoda znížené kone) RB si odišiel len s malou pokutou a trochu tunela majú menej.

Tak už to bdue 6 panáků pro mě

To aktivní zavěšení RB už měli konečně zakázat …

A vieš, že by to bola sranda? Lebo ako oni sú všade na zemi. Keď prídeme do kopcovitých tratí (Monako, Španielsko, Imola, Spa) To bude sranda, keď budú aj v kopci škrtať.

Ani nemusel. S jeho odchodem si zaměstnanci upravili pracovní dobu na příchod 11:30, odchod 11:40. Výkaz pracovní činnosti: příprava espressa, hledání tiramisu. :grin:

2 Likes

2 Likes

Zapoměl jsi na antidepresiva.

2 Likes

myslis, ze preco je ta dohoda tajna? lebo sa nic nedokazalo?

Tajná dohoda byla, protože Ferrari a RB mají speciální zacházení od FIA narozdíl od dalších týmů

Lebo boli v šedej zóne a preto to nikto nezistil. Čo nie je zakázané to je dovolené. Až následne do upravili spôsob merania a stalo sa to nelegálne to isté ako TD39 minulý rok cez leto.

zaujimava odpoved na otazku, preco bola dohoda tajna :thinking:

Já si nedělal srandu. A praskne to velmi brzy… :slight_smile:

Takže Alonso zatím vede šampionát? :thinking: :slightly_smiling_face:

Trochu mě znervoznuje ztráta ve 3s. RB je jinda a jak píše Puff s aktivním zavěšením to ani jinak nebude. Jde o to udržet Merc, Ferrari a další týmy

A kdo to práskne?

No já si stále myslím že tentokrát už v kvalifikaci budeme za TOP3. Ta ztráta 3s se mi taky nelíbí.

…a ten RedBull, odstrašující.

S podvodama se snadno vyhrává

Tohle mě uklidní…

Tak už zase dojezdili. :smiley:

Já chci přesně, kdo to na RB práskne