LIVE: Kvalifikácia na VC Veľkej Británie | Magazín F1 - F1online.sk

Tragédie jsou vaše komentáře, kluci. Vettel na vodě umí, i v roce 2020 urval bednu v Istanbulu - prostě AM je troska, pochopte to už. I když @Lacike82 a Vettel, to je na román.

BTW, když chcete sucho, přepněte si na Tour de France.

2 Likes

Štěstí někdy sedne i na Vettela. Tím chci opakovaně řeknout, že podle jednoho závodu dělat z Vettela Buttona.

BTW, když chcete sucho, přepněte si na Tour de France.
Copak? Padají tam kroupy?

1 Like

Jeden?

Moc závodů jsi asi v životě neviděl.

1 Like

Nebyť neho, Aston dnes bojuje o predposledné miesto v pohári konštruktérov s Williamsom… :upside_down_face:

1 Like

F1 sleduji pouze od roku 1973, takže stále málo a ještě se mám co učit. :slightly_smiling_face:

Evidentně.

Asi se ti to už plete, člověče.

2 Likes

Zaslepenejšieho Vettel fana tu nenájdeš, takže radšej šetri klávesnicu.

1 Like

Ono je snad lepší na tohle vůbec nereagovat, vždyť dal kolegovi skoro vteřinu a to tak špatný zase Lance není. Ale celkově mě to štve, AM už vypadal líp a teď jako by s sebou táhli tu minulou kvalifikaci. Ale pojďme dál…

3 Likes

Koukám, že vy dva dneska máte náladu…

Ještě štěstí, že ten Vettel existuje…

4 Likes

Co si vzpomínám, tak jsem na vodě viděl Vettela častěji v kačírku, než v cíli.

Kruté, ale vý-s-t-i-ž-né.

Tak tak, čo by si ty robil bez Hamiltona alebo Bottasa? Už máš obuté kopačky?

Aston bojuje o žlutý trikot? :crazy_face:

Ne. Prostě mají smůu na déšť. Není prostor vyladit monopost, ale určitě je rychlý. :slight_smile:

To máš tak, někdo prostě fandí a někdo si k tomu ještě musí najít neoblíbený terč, do kterého se může trefovat :slight_smile: . Ale pojďme na Q2…

3 Likes

Ja len tak, ze prvé aj druhé preteky, čo vyhral sa išli na vode :).

3 Likes

Neboj, tohle škádlení je v pohodě. :wink:

Do Vettela to jsou takový kopanečky… Co teprve fandit Hamiltonovi? :smiley: :call_me_hand:

1 Like

Really?

Hockenheim?

Tak zkus dejme tomu Monzu 08, ˇCínu 10, Koreu 10 a bude toho víc…