LIVE: Kvalifikácia na VC Maďarska | Magazín F1 - F1online.sk

A pak že rozpočtové stropy jsou problém :smile:

Jak s tím souvisí rozpočtovej strop? já se ptám, protože jsem nikde nezaznamenal, že by jakýkoliv tým používal dva radary. Navíc do teď to bylo tak, že FIA měla dodavatele na radary a zprostředokování info o počasí, tyhle informace dostává FIA a týmy - úplně stejné. Tak nevím :smiley:

1 Like

So Max again a Mercedes zklamal

1 Like

image

:muscle:

1 Like

to vravel vasseur po kvalde, podla mna tam u leclerca sedi nejaky amater co nevie citat z radaru, nez zeby mali dva radary, to moze vymysliet len blbecek :smiley:

Týmy měly vždycky vlastní zdroje pro předpověď, předpokládám že to tak bude i teď. Proč by jinak týmy reagovali rozdílně kdyby měly stejné informace?

každá strana pitwall má svoj radar a do jednoho idú iné info ako do druhého alebo na tej pitwall sú idioti

No Fallows říkal, že tahle část balíku vylepšení je o fungování monopostu v různých podmínkách a začít řešit tyre management. Výkonnost mají dodávat v té další části balíku, tak snad to opravdu bude fungovat

Tak týmy dostávají info co FIA, taky si týmy můžou nechat dávat info od dalšího zrpostředokovatele na počasí, to je ale potom na týmu s čím vychází. Jako je blbost používat dvě předpovědi a rozdělovat to, tomu snad sám nevěříš :smiley:

Četl jsi o tom uzavřeným parkovišti? Mě bylo hned divný proč ho tam odstavují na konci. Proto už nevyjel, protože opustit uzavřené parkoviště není možný :smile: Se zase FIA vyznamenala :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

No mě to taky přijde divný. Respektive bych ještě pochopil kdyby měli víc radarů na porovnání informací ale né že mají různé radary pro různé jezdce, to je blbost i na poměry Ferrari. Nebo ne? :grin:

1 Like

myslím si, že tohle je správná odpověď. Jako ten novej závodní inženýr Leclerca mi přijde hrozně zmatenej, a ptá se ho na věci, co má vědět on a dávat za info pilotovi. To bylo i v Rakousku s tím, jaký se jezdí časy na jednotlivých pneu, on se na to ptal Leclerca, tak nevím no :smiley:

jasne, ze to je blbost, kedze to im dava FIA myslim dokonca … skor proste na leclercovej strane sedi niekto, kto ma velmi dobre platenu brigadku a nerobi tam nic, len berie vyplatu

1 Like

To vím o tom parkovišti, to je v Maďarsku hodně dlouho tady to, ale nevěděl jsem, že to byl ten důvod

majú určite jeden software ale dve obrazovky a zjavne jedna strana pitwall si myslí niečo iné ako druhá. Proste to zle čítajú. U LEC očakávali dážď tak nechceli waste pneu a u Sainza nevideli šancu dažda

Po Belgii?
Takže až v Holansku.

Ale tak Sainz byl od Leclerca lepší celou kvaldu, Q1,Q2,Q3.

Vůbec poslední kvalifikace je celkem přesvědčivý

Po Belgii 2025 :smiley:


Rozdíl i v nastavení přítlaku mezi kolegama

1 Like