LIVE: Kvalifikácia na VC Maďarska | Magazín F1 - F1online.sk

Dneska by v F1 mohla zaznít Australská hymna :smile:

S tým by som bol dosť spokojný ale nemyslím si, že bude mať Oscar lepšiu prácu s pneu ak bude klasický priebeh závodu

1 Like

Inak viete ze Antonelli je (Andrea) Kimi po Kimim Raikkonenovi?

1 Like

Antek se posunul na šesté místo a to na nováčka v sérii v půlce sezóny vůbec není špatné. Kdo ví kam až se do konce roku ještě posune.
Přesto stále vidím v Mercedesu Sainze a Antonelliho ve Wiliamsu.

Ešte by si mohol vybrať inú organizáciu, aby som mu vedel začať fandiť. Napríklad ak Maxa chytí Wolff tak by im ho mohol Horner vyfúknuť, prípadne kombinácia s McL by bola priam sen :smiley:

McLaren ma az 2 mladych top perspektivnych jazdcov, tak to moc neverim, navyse zase by sa stretli asi dve “jednotky”.
Ak Max Mercedes, tak to si skor viem Oscara v RB predstavit, asi by sa tam aj hodil, plus Webber spojitost…

No ale naj haluz by bola, ak by po rokoch Kimi skoncil vo Ferrari a po 20+ rokoch s nimi ziskal titul dalsi Kimi, tentokrat taliansky :smiley:

1 Like

Beriem to tak, že by zrejme skúšal RBR loviť v McL ak by Max odišiel. V juniorke nemajú nikoho, Hadjar je zlý vtip a Lawson nemá nálepku supertalentu, skôr pilota tipu Gasly, Albon. Čiže napr. kombinácia Lando/Oscar -Sainz v RBR a Lando/Oscar - Antonelli McL

Ano, to sa neda vylucit a dava to zmysel…
Lawson by mohol byt slusna dvojka v RB, ale to je este priskoro, este sa nezbavili ani len Pereza :smiley:
Ja si skor myslim ze z McLarenu je pravdepodobnejsi odchod Oscara, aj preto si ho viem v RB predstavit. Tak ak by Wolff Kimiho neumiestnil, McLaren by ho urcite zvazoval, ale na toto si uz Toto da asi pozor…

Myslíš, že Ricci? To by bolo zaujímavé a v SPA by už Péro nebol

1 Like

Myslím Piastriho. Ricci má podle mě našlápnutý do RBR i tak

Taky bych do RB posadil Ricciho s tím, že pokud se rychle nechytne, tak ho vystřídají Tsunodou a další smlouvu mu už neposkytnou, když mají v záloze Lawsona.
Taky dnes budu držet palce Piastrimu.

1 Like

:trophy::trophy::raised_hands::raised_hands::raised_hands:

4 Likes

Takže po Itálii do Williamsu misto Sargeanta, od 25 v Mercedesu

1 Like

No velká gratulace, musíme si zase připomenout, že jsi otec objevitel! Otevřel jsi aspoň šampus?

2 Likes