LIVE: Druhý tréning na VC Maďarska 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Hamilton ho pozvedne na nohy.
Je to šampion

2 Likes

Pokiaľ by sa Lec ozval na trhu tak RB a Merc sa oňho pobijú stále. Pokiaľ ostane vo Ferku, tak myslím si, že záchrana bude Lewis. Oni mi dvaja k sebe patria. Preto ich chcem vidieť spolu. A keby Lewis retire a ostane ako ambasádor, tak by mal Leclerc najlepšieho mentora. Niečo ako mal HAM mentora v Nikim. Niekto hovorí, však už jazdí X rokov musí vedieť, ale Lewis je 7 násobný šampion.

Tfuj ale, Alo měl čas na 4 místo a on ho tam Stroll zbrzdil na začátku S2, teď pokus druhej už je logicky pomalejší, než co mohl být první na čerstvých :woozy_face:

Ale napríklad storka o Barcelone 2016 ako Lewis bola to Rosbergova chyba a Niki ho uzemnil, že ty si videl, že rekuperuje mohol si počkať. Tam ten Lewis Leclercovi dodá presne takéto detaily. Viz. Na čo pushovať toľko v FP, ked o nič nejde. Lec ide stále hranu je to super ale je to zbytočné. A ptm občas 2x za sezónu nabúra.

Do Ferrari se hodí Sainz :slightly_smiling_face:

inak XDDDDDDDDDD
image

neviem, že by zrovna Sainz bol na tom o moc lepšie a stále majme v pamäti 2022. Skončil 60b za Leclercom. V sezóne kde aspoň nachvíľku mali auto na titul presne 5 závodov.

omg ani nepozeram …

Španielsky reportér Antonio Lobato: “Dva rôzne tímy mi povedali, že Red Bull bol pár pretekov dozadu zo strany FIA požiadaný o to, aby upravil svoj monopost. To viedlo k strate výkonu.”

Využívali červení býci šedú zónu v pravidlách? Veríme, že sa čoskoro dozvieme viac.

4 Likes

To pro me neni nic noveho, zadne jine vysvetleni ohledne ztraty 30s ani neni mozne, plus s tim souvisi i odchod Neweyho, ten podle me dostal ban a ultimatum.

1 Like

Perez čtvrtý , Magnussen šestý, tak to není podle kostelního pořádku.

Ok, to by dávalo smysl, proč začali dělat ty úpravy po Miami na monopostě

1 Like

Něco se změnit muselo.
Na začátku sezony byl RB dominantní. McL a spol dostávali vteřinu jako v 2023.

1 Like

Perez dostal povoleni na regulerni nastaveni podivejme, vypada ze jede rezim tri zavody testy, jeden zavod naostro, uvidime…

No upravovala se u RBR podlaha, respektive zakončení a difuzor, k tomu zavěšení. Takže alespoň můžeš vidět ty změny :slight_smile:

1 Like

Další tajné podvody? Nedělej mi to horší než to je.

2 Likes

Na to jak ten je pod tlakem a jak se mu vede, mi přijde že naopak by mohl být ten pravej. Prostě metodický.

1 Like

Já nejsem Antonio Lobato. :smiley: Do teď jsem si myslel, že je konkurence dohnala.
Evidentně další tajná dohoda. :slight_smile:

1 Like

Proč není ta FIA alečspoň trochu transparentní v těch jejich krocích? Proč je všechno neveřejné?

1 Like

Protože kdyby byla FIA transparentní, tak by ses z toho při první stránce 3x pozvracel a přestal na to koukat. :smiley:

3 Likes