LIVE: Druhý tréning na VC Francúzska | Magazín F1 - F1online.sk

Po divokých dopoludňajších „rozjazdách“ je na rade druhý voľný tréning. Ten je kľúčový hlavne z pohľadu pretekových simulácií. Očakávame, že sa v ňom dozvieme o čosi viac pokiaľ ide o porovnanie výkonnosti Mercedesu a Red Bullu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/33141/live-druhy-trening-na-vc-francuzska

Co moze za to, ze je Bottas v dobrej forme?

Najskor asi to ze pneumatiky funguju. Resp. vymena sasi

Síce výsledky z tréningu nič neznamenajú, avšak Alonsove štvrté miesto mi dáva dávku optimizmu pre kvalifikáciu a následne preteky. :smiley: Bodaj by mu tam padlo umiestnenie v TOP5 aspoň :smiley:

Alonso :heart_eyes: Když to potvrdí zítra a v neděli vůbec se nebudu zlobit. Dostává se do toho :muscle:

1 Like

Zatiaľ iba tréning hovorí o jeho dobrej forme, neprekvapilo by ma ak by aj vyhral kvalifikáciu, avšak jeho najväčší problém je pretekové tempo a samotný štart pretekov. Tam sa ukáže jeho skutočná forma. :smiley:

Problem Alpinu je pretekova rychlost. Uvidime, dlhe jazdy vyzerali fajn.

1 Like

Pravda. Ale pozeral som predpoveď počasia na nedeľu a vyzerá to celkom nevyspytateľne. Uvidíme čo všetko nastane. Ale tento rok si sľubujem od Paul Ricarda viac ako pominulé roky. Už len z toho dôvodu, že sa nám tu reálne bojuje o titul.