Leclerc netuší, odkiaľ mal odrazu také tempo | F1online.sk

„Som veľmi šťastný, nie preto, že som nedostal kolo (piaty Gasly ho dostal, pozn. red.), ale hlavne kvôli nášmu pretekovému tempu, ktoré bolo veľmi pozitívne,“ povedal po pretekoch spokojný Leclerc. „Masívne som sa trápili na štarte, čo ma stálo celkom dosť času, ale potom sa mi podarilo celkom slušne dotiahnuť. Celkovo som spokojný s našou výkonnosťou dnes.“


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14304/leclerc-netusi-odkial-mal-odrazu-take-tempo

Takže mladý netuší… Hmm , preto mu tak šlape… Cicinu si robí zo svojho kolegu !? (Seb nemá tak vyvážené auto ako ja)… čo za kktina.

Leclerc jezdí moc pěkně, když Ferrari slušně navýší výkon motoru na příští rok možná bude bojovat s Maxem o pódia.

Jednoduše. Charles dostává plnou informační podporu, takže ví, jak si má nastavit auto, aby měl potřebný grip apod. Sebastian odchází, takže je od těchto informací odstřihnutý. To, že nakonec dostane na auto stejný díl, mu nepomůže, protože nestačí dostat jen daný díl, pilot s ním musí dostat také potřebné informace a to se tady neděje. A Binotto je natolik bezcharakterní, že to nepřizná a raději veřejně dělá z Vettela idiota.

A v tomto ohledu mě zklamává i Charles, čekal jsem, že bude férovější. Když prohlašuje “nemám tušení”, tak, přesně jak píšeš, lže, drží Binottovu nesmyslnou linii “Uděláme z Vettela idiota.”

Oni si tam už z vettela robía všetci idiota ako to aj napísal v 1 článku … ale čo čakať od amatérov typu binotto atd je ti hanba celé politizovane Ferrari ktoré má 2 najväčší rozpočet a nevedia spraviť normálne auto to nehovorím otom akú politiku tam doniesol binotto a ako zo svojim oddanim dvorným psom mladým leclerkom si tam ulietavaju natom že bude majster sveta … Ferrari už nemá nato byt najlepsi a môžu si zato sami

Výkony Leclerca oproti Vettelovi ukazují že si Ferrari vybralo Leclerca místo Vettela správně :wink:

Kamko, ty asi fak nemáš čo robiť… Nič proti ale tvoje komentáre sú dôležité ako asi lepidlo na konci toaleťáku.
Oni nechcú mať druhé auto v predu… Nemysli si že by vettel bol taký pomalý…

1 Like

Stejne im nepomôže viac času vo veternom tuneli… Úbohosť… Radšej sa mal zaujímať ako spraviť rovnako výkonný motor, keď im na to prídu…

Koukám že zlepšující se Ferrari tu plodí jen větší nenávist, to je dobré znamení :slightly_smiling_face:

Neviem kde si bol keď Vettel ťahal Ferrari a Kimi sa mu ledva vyrovnal… :upside_down_face:

Ani Kimi nebyl tak marný jako teď Vettel :sweat_smile:

Zbytečné reagovat (na jistého jedince výše). Procházel jsem některá anglická fóra a narazil jsem na názor, který prezentuji výše. Zdá se mi přirozený, logický a vysvětluje současnou propast mezi SV a ChL, která je sama o sobě anomální. Navíc koresponduje s výroky samotného SV. Čili má dobrou explanační a predikční hodnotu.

Ono nejlepší pro Ferrari bylo nejen že tam byla rychlost, ale i to že pneu jim držely.

Ferrari s takým rozpočtom mali každý rok bojovať s mercedesom o titul ale keď tam majú debilov na čele tak sú tam kde sú