Leclerc je spokojný, z auta vraj nemohol vyžmýkať už vôbec nič | F1online.sk

DomovSprávyVýsledkyPilotiTímyKalendárPartneriLive

redakcia@f1online.skRSSZásady ochrany údajov© 2020 F1online.sk

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/6969/leclerc-je-spokojny-z-auta-vraj-nemohol-vyzmykat-uz-vobec-nic

Leclerc jel parádně. Čekal jsem že se dostane do problémů s pneumatikami, ale výborně si to pohlídal a ukázal že Ferrari do středu pole nepatří a vrací se kupředu.

no podla mna neukazal nic extra ,Mclareny a Renaulty by na trati nepredbehol ,uvidime ako sa kvalifikuje dalsi vikend.Ferrari tento rok postavilo strasny brloh, v zakrutach same korekcie a proti mercedesu a redbullu su strasny hlave v zakrutach .Dnes Leclerc stastie ze bol na cistom vzduchu inak by sa tam vozil niekde pred Grosjanom a za Riciardom.

Leclerc podla mna dnes famozne. Potiahol Ferrari ako dobry lider a jeho uspech sa musi ocenit o to viac, ze Ferrari je v komplikovanej situacii a Leclerc ako aj cely tim su pod enormnym tlakom. Na takeho mladeho jazdca je podla mna pozoruhodne podat v takyto moment tak dobry vykon. A neplati to len o dnesku, uz vcera v kvalifikacii to bolo skvele.

1 Like

Ved nikoho nepredbehol a ledva sa udrzal pred Mclarenmi- Sainz defekt co stracal do 5sekund na neho .Ja som fanda Ferrari ale ako toto auto je katastrofa .Leclerc ma zatial pekne body ale treba povedat ze viac ako luckerske ,1.zavod polka startoveho pola vypadla a zahralo mu na druhe miesto vela okolnosti ,dalsi zavod odstrelil obe Ferrari .Keby sa to stalo Vettelovi tak neviem co by sa zas riesilo ,no a dnesne podium tiez nahoda .Ja chcem Ferrari inde vidiet nie ako 1,5s na kolo dostavaju .Vsak Mercedes nevidia za par zakrut .

Auto je katastrofa a prave preto je skvele, ze dal Leclerc podium. Co viac od neho cakas? Ze vyzve Mercedes?

1 Like

ved nie,realista po prvom rakusku ,sledujem F1 dost rokov aby som spravil obraz a prave preto sa bojim ze ani Leclerc nebude schopny tento rok davat podia co je skoda az privelmi zaostava Ferrari.

Já si myslím, že Charles podal výkon, kterému není co vytknout. Na jedné straně sice jezdil na čerstvém vzduchu a ne v provozu, což pomohlo i pneumatikám, na druhé se ale adaptoval na změněné zadní křídlo a zvládl náročnou jízdu s nižším přítlakem. Na pódium se opět podíval se štěstím, to uznává i on sám, ale upřímně, mohl za daných okolností udělat více? Šťastné pódium a klidný závod, ale také velmi dobrá jízda.

Charles podal velmi dobrý výkon (jak píšu výše), ale Ferrari se silné trojky nevrací. Na Mercedesy i ten lepší Red Bull výrazně ztrácel, před docela pasivním Sainzem zase takový náskok neměl. Byl bych rád, kdyby se Ferrari zmátořilo, ale dneska to byl spíše Charles než Ferrari.

3 flek z milosti a slabota? Já teda nevím ale Leclerc s Ferrari zaslouženě pobral první volné místo za Mercedesem a Maxem, maximalizoval co šlo. Dokázal se od středu pole oddělit zatímco ten druhý se za ten střed spíše propadl. Pro Leclerca klobouček byť tu někomu viditelně pije krev.

1 Like

nepiseme tu o stati, ale o tom, ze skoncil za medakmi a verstapenom… to je nieco, ako prve miesto zvysku sveta a hlavne po tom, co jeho kolega dociahol so stastim IBA na 1bod, je podla teba druhe podium nahoda :smiley: kludne mohol dojst do ciela za Fetelom, to by sa tu pisalo, ze ferrari na viac nema, no ako sme videli ak zlyha niekto z top trojice, da sa to podium ukradnut a Leclerc to dokazal… nebol za McL ale pred nimi, mohol tam byt aj Fetel… bohuzial pre neho, uz nema potrebnu rychlost…

Vyborne napisane :100: :+1:
Mercedes si ide svoju ligu a RB s Maxom na nich dociahne, takze kazde bodovanie od pozicie 3 bude pre ostatne timy obrovsky uspech a ak sa Leclercovi uz v 4zavode podarilo byt 2x na bedni, nevidim dovod ho tu zhadzovat a pisat o stasti. Proste bol zo zvysku sveta najlepsi a dokazal sa dostat pred jeden medak a jeden RB, takze klobuk dole a hlavne, ked jeho nadcenovany timovy kolega konci pravidelne s problemamy dalej…
Fetelovi fanusikovia tu nariekali nad monopostom a teraz zacinaju hejtovat Leclerca, len preto, ze poraza Fetela, s cim sa mohli zmierit uz minuly rok po prvych 5tich zavodoch…
Leclerc ma proste proti fetelovi rychlost a je lepsi vo vsetkych statistikach :muscle: :dragon:

Charles by se měl začít trochu dívat po jiných týmech, tvořit si nějaké předběžné kontakty. V případě Ferrari není jisté, že zvládnou nějaký efektivní posun vpřed, a pokud by se naplňovala spíše ta negativní prognóza, hnít ve Ferrari by pro něj nemělo smysl. Takový talent si zaslouží bojovat o tituly. Neříkám, že má hned prchat, stejně ani není kam, ale není špatné načrtnout si nějaké možnosti pro případ, že by měl promarnit celých pět let své kariéry. V takovém případě by ta pozitivní energie vyprchla a dostavila se frustrace z toho, jak se radují jiní. Doufám, že mu Todt mladší nezapomněl pořídit do smlouvy i rozumnou výstupní klauzuli.

Co tu taras Leclerc stajersko ako siel?oba podia luckerske nic viac nic menej. Uvidime ako mu to pojde dalej,velke sance tomu nedavam aby to nebolo posledne podium, co dal tuto sezonu.

Nemusi pridat dalsie, staci aby koncil pred svojim kolegom so 4titulmi :joy:
Fetel v nemecku ako skoncil na podiu? Nestacil na mokrej trati ani na Kimiho v alfe. Ziskal druhe miesto vdaka vypadnutiam superov, tam uz cerveni pisali, ze to nebolo stastie, ale ze jazdil hlavou :clap::rofl:
Tak teraz aj Leclerc vyjazdil 2podia na sunke hlavou :muscle:

minulu sezonu v nemecku prave Leclerc nedokoncil nie ?Sa ides pokakat z Leclerca a Vettela zhadzujes ,pritom velky rozdiel tam nebol ani minulu sezonu medzi nimi vela zavodov boli pri sebe .Xy co Leclercovi uz nevyslo a to nejazdil pod tlakom ,mohol len prekvapit zatial vo Ferrari.Ja nevravim ze Leclerc je zly naopak je dobry s Verstapenom asi buducnost F1 ale tuto sezonu podla mna nic extra nepredviedol ,mal viac stastia ako rychlost atd .

Ak mal Leclerc stastie, preco je zo 4zavodov 2x na podiu?
Ved ferrari je brane ako 5ty tim ohladom sily…
Sa tu pise o Leclercovi, ze nic moc extra, ze ma stastie, ale rataju sa body. Sezona este neskocila a Fetel rozhodne nebude zrychlovat, len sa bude prehlbovat strata na Lec…
Lec je 3rok v F1, Fetel ma 4tituly,takze koho treba ospravedlnovat a kto ma nosit body?
Lec doniesol body a hejtuje sa ze ma stastie… Kazdy ma v F1 stastie, ak sa dostane na body, hovori sa tomu byt na spravnom mieste v spravny cas. Kludne tu vymyslajte poruchy a sabotaze na Fetelovom voze, aby mal ospravedlnenky na svoje chabe vykony.
Realitu a cisla nezmenite na fore :muscle:

nebudem sa opakovat ,pozri si zaznam prvej velkej ceny rakuska potom stajersko ako pokazil zavod obom Ferrari a hlavne Vettelovi a potom posledny Silverstone .Nasad si normalne okuliare nie antivettelovske a pozri si tie velke ceny a potom tu vypisuj ako siel Leclerc skvele a Vettel tuzku.Tie podia ano ,velke stastie este raz pisem!

takto ste tu bekali aj pred prvou sezonou Fet vs Leclerc a ako to skoncilo ? tiez jazdil lepsie Fetel ? ved bol jednotka timu, na zaciatku roka pribrzdili 2x Leclerca na ukor “jednotky” :sweat_smile:
teraz sposobil Leclerc koliziu, ano vyradil ich oboch, ano Fetel je lepsi… len to skore…