Lawrence Stroll o synovi: Tie dva roky vo Williamse boli muky | Magazín F1 - F1online.sk

Strollovci nespomínajú na svoje začiatky vo Formule 1 s veľkou radosťou. Lawrence Stroll dokonca prirovnáva dva úvodné roky vo Williamse, ktorý už v sezóne 2017 nezadržateľne smeroval ku dnu, k mučeniu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/45207/lawrence-stroll-o-synovi-tie-dva-roky-vo-williamse-boli-muky

musel sa uspokojit s williamsom? to je dost hlupo napisana veta a asi pan autorko nevie kde bol williams v case kedy s nim strollovci podpisali zmluvu

a stroll tiez tara riadne hluposti, lebo v 2017 to auto rozhodne nebolo az take zle. ved williams skoncil na 5.mieste v PK, tak co za kktiny to vlastne tara o 19tych miestach
a inak aj autorko by mal pri pisani clanku trochu viac rozmyslat(ak je cim) a poukazat v clanku na demagogiu strolla
2018 bola katastrofa, ale 2017 dostal auto s ktorym sa bodovat dalo a zo zaciatku sezony by sa dalo aj motat okolo podia a v baku dokonca mohol aj vyhrat ak by sa nedal tak lahko po restarte predbehnut ricciardom

Tento chalan zbytočne zaberá miesto. Samozrejme je v tom kus apatie voči jeho osobe z mojej strany od prvého dňa čo to rozflákal 2x v Albert parku ale ja v ňom nevidím žiadnu pridanú hodnotu. 80% sezóny ani neviem, že jazdí v poli, potom príde nejaký totálny chaos pretek, kde uhaluzí pódium a potom ho vidím zasa iba ak ho obieha nejaký rýchlejší pilot štartujúci zozadu. Na to, že jazdí v F1 piatu sezónu a vlani mal k dispozícii pomerne rýchle auto je to bieda.

Nemuzu si pomoci , ale neprijde mi , ze by jeho preplaceny nekolikanasobny mistr sveta kolega ho natolik zastinil , abychom mohli rict , ze Stroll zabira misto . Bez faktu ,ze kdyby nebyl Stroll junior , nebyl by tam Stroll sr . = nebyl by Aston .

Co takhle neco napsat proc jezdi Gio nebo Lat … ti me prijdou , ze zabiraji zbytecne sedacku .

ALe pro kazdeho to je samozrejme jiny uhled pohledu.