Kde bol Sainz? Na viac sme nemali, vysvetľuje | Magazín F1 - F1online.sk

Až na pár momentov bol dnes Carlos Sainz neviditeľný. V porovnaní s Charlesom Leclercom, ktorý urputne bojoval so Sergiom Pérezom o pretekové víťazstvo, mal španielsky jazdec žalostné tempo. Vysvetľuje to degradáciou pneumatík.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/78015/kde-bol-sainz-na-viac-sme-nemali-vysvetluje

Neviem o čom točí ale bez SC by dnes na LECa stratil odhadom tak 40 sec. Väčší rozdiel bol snáď len medzi Landom a Danym

1 Like

Tak.vies chce.byt timova jednotka nemoze poukazat na uplnu realitu

1 Like

z toho sa nevykeca… ano, chce byt jednicka, ale na to potrebuje byt pred leclercom, a ten je takmer cely cas rychlejsi ako on… a to je proste fakt (a to z dvojice pilotov ferrari mi je sympatickejsi sainz)

3 Likes

Štart mal super, pred lujzom sa bránil, aj keď sme videli, že predbiehanie v Singapure nie je ľahké. Okrem štartu nepredviedol nič svetoborné

1 Like

Sainz znova dokázal že na tímového kolegu nemá(nie len na tímového). Niekedy ma svojou rýchlosťou vie potešiť a niekedy ma vie riedne nasrať…

3 Likes

Myslím, že dnes maximalizoval svoj bodový zisk, naozaj na viac nemal … je fajn, že nevypadol, nemal poruchu a došiel do cieľa pred všetkými, ktorých dokázal udržať za sebou …

2 Likes