Horner sa v Dubaji stretol s manažérom Verstappena, píšu britské médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Ja to chápem tak, že potraviny a na ne nadväzujúci športový marketing ostanú na jednej strane a automoto technológie na strane druhej. Thajci budú noví Vijay Mallya :slight_smile:

Asi tak, ale dát RB2 Rakušanům by taky nemuselo být uplně špatný řešení.

Mám rád média. Aspoň trochu narovnávaj křivárny a křiváky.
Bez nich by to bylo úplně v p.deli. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Red Bull v podstatě nemá žádné náklady, když nic nevyrábí.
Za licenci ale mají tak velký balík, že s tím dokáže slušně vyžít i pár rodin.
A jak všichni víme, tak nejvíce komplikované jsou vždycky rodinné vztahy, tak proč si komplikovat život a nerozdělit se.
Je jedno jestli to bude dnes, nebo se k tomu kroku rozhodnou další generace, ale jednou to přijít musí.

Jen by se rozdělení mělo dělat uváženě a bez hádek. A už vůbec by si do rozdělení měli nechat kecat někoho zcela cizího.

mne sa sniva alebo to realita :sob:

A co dát Red Bull tomu, kdo pujde kolem a RBVisa tomu, kdo jim hodí prachy?

1 Like

tzv “hoax ale pravdivy” :smiley:

Rozpad Redbullu je velmi pravdepodobny. Mateschitz mal 49 % a absolutnu doveru vacsinoveho akcionara z Tajska. Dedicia uz taku vzajomnu doveru a respekt voci sebe nemaju.

to RB na konci mozno preda len nie je Racing Bulls… :grin:

1 Like

sam sa nevytvara, ty si ho prave vytvoril aj popisal

Ty teda Red Bullu přeješ hezký věci

Vypadá to že tam někdo chtěl získat místo šéfa a nedopadlo to. Paní Fiona byl jenom spolupachatel, který měl asi slíbeno. Starý Verstapen možná byl součást a nebo chtěl využit příležitost. Uvidíme jestli bude postávat při závodu.

2 Likes
1 Like

Jestli se takhle otevřeně píše i v západních médiích, tak Jose asi moc často vídat nebudeme.

Vtipné na tom je, že nejaké sexual harassment sa už ani len nespomína, čo celkom zjavne značí, že to bolo celé postavené na vode a predmet sporov je omnoho prostejší

4 Likes

Ja som akurát videl video kde sa háda horner a verstappen senior :joy:

Posles mi ho prosim ta? Cital som o nom, ale nevidel som ho. :smiley:

To som len na twiteri videl :man_shrugging: na nejake rb španielskej (mozno) stranke :joy:

Christian Horner spotted in exchange with Jos Verstappen | F1 News | Sky Sports našiel som max toto

Jo. To je ono. 15hornerov