Hill a Jordan sú proti Alonsovmu trestu: Russell mal dávať pozor, hry patria k športu | Magazín F1 - F1online.sk

A na vrch Red Bulla

Makáme.

1 Like

Ty chodíš koukat i na treninky, jo? :smiley:

Noo… Rozcvička. :grin:

Rozcvičovat se na prohru?

Také jsem proti! Krajně proti.

1 Like

Kto vie, ako by reagoval iný jazdec. George sa proste splašil. Myslím, že tento incident hovorí viac o ňom, ako o šoférovi pred ním.

2 Likes

2-1… :stuck_out_tongue::partying_face::partying_face::partying_face:

Nejtragictejsi “fotbal” co jsem tuhle sezónu viděl.
Blici pytlíky měli rozdávat.

Nie som velkym fanusikom FA ale respektujem ho ako jedneho z najlepsich jazdcov na svete. Hned po pretekoch som presne toto co napisal Edie Jordan pisal aj ja . Ak chceli trestat tak miernejsi trest alebo trest straty pozicii na starte dalsich pretekoch. Tak isto som pisal ze podla mna trestat Alonza za to ze vyuziva svoje jazdecke skusenosti je blbost. FA jazdi takto cely zivot ze vyuziva vsetky finty na to aby udrzal pilota za sebou a nemava vela kolizii lebo jeho jazdny styl nie je nijak prehnane nebezpecny alebo agresivny. Toto bola len GR prehnana neopatrnost a netrpezlivost z bliziacim sa koncom preteku , co nebolo prvy x. Zachvilu bude podla nich f1 jazdit pekne za sebou bez predbiehania podla toho ake si vylosuju cislo

Se radši koukám na City vs Arsenal

0-0 a 3strely na branku.

Asi jsem byl na lepším. :grin::grin:

Právě, že nebyl :smiley:

Ja som presvedčený o tom, že v tomto prípade nezvládol situáciu GR, ale FIA má často nepochopiteľné vysvetlenia svojich činov a tak to bolo aj v tomto prípade, nie je to prvý, ale bohužiaľ ani posledný krát … :slight_smile:

2 Likes

Nebral bych to vazne, ja jsem treba nevedel, ze medvedi rostou pred volbama a ne po desti :drooling_face: Clovek se uci cely zivot.

:laughing: … to je pravda, človek sa učí celý život … :slight_smile:

Do lonska jsme tu meli kazdy rok aprilove pocasi, od letoska uz jen saharsky prach :rofl:

… v neděli prý až 27°

Příjemná červencová teplota :grin:

V červenci to vidím na 45°.

1 Like

Predminula noc byla vylozene letni, dusno jak ve stanu.