Helmut Marko páli do vlastných radov, zlízol si to Pérez | Magazín F1 - F1online.sk

Pepo klid, tady nikdo nehejtuje. Jen některý tvoje tvrzení bych nedávál, jako jednoznačný fakta :slight_smile:

Perez to snad hůře pohřbít nemohl.:man_facepalming:t2:

Problem je ze si pletes kvalifikace a zavody, kvaldy jsou atraktivni ale ty se neboduji, na rozdil od nudnych zavodu, diky nezvladnute dominanci, nebo korupci, ber to jak chces fuj.

Včera večer si na hoteli Checo kukol film :

2 Likes

to je ale dobry film :smiley:

Proč nikdo nekouká na F2?

Koukám ​

Staněk na pána z posledního místa na 8 a stihl výměnu před red flag

Přišlo mi že na red flag to bylo hned, divil jsem se že to natahujou.

ředitelství závodů no … jinak déšť má pravděpodobnost 8%, takže dnes bude nuda na suchu

Helmut Marko dal průchod své nespokojenosti, navíc svým ironickým způsobem. Je to sůl do Pérezovy rány, ale Pérez si ji způsobil sám.

Problém je v Pérezově psychice. Sám se pasoval na Verstappenova přímého konkurenta v boji o titul, a tím si na duševním termostatu nastavil teplotu, na kterou mu chybí odolnost. Přehnaná nálepka “krále městských okruhů” tomu taky moc nepřidává.

Asi pršet nebude no.

1 Like

Teď mám upřímně větší obavy o zasátvku v boxech, kdy AM musí ještě pilovt, ty stopy nemají zatím moc smooth

Vypadá to že každému kdo po startu zkrátí tu šikanu tak vyfasuje 5s. I když nezíská pozici.

Je to tak, je to zatím jejich slabina.

Nezískal náhodou Hauger pozici k dobru?

Já myslím že ne.

Já to z toho záběru neviděl, ale je divný, že prvně přišlo, že je to bez trestu a pak 5s, tam musek být review

Poskočil nahoru, protože gumy neměnil. Asi vsadil na červené vlajky a z toho těžil postup nahoru.

Staněk je už sedmý.