Hamiltonovi nie je príjemné rokovať o zmluve, kým ostatní prichádzajú o prácu | F1online.sk

DomovSprávyVýsledkyPilotiTímyKalendárPartneriLive
redakcia@f1online.skRSSZásady ochrany údajov© 2020 F1online.sk

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/7243/hamiltonovi-nie-je-prijemne-rokovat-o-zmluve-kym-ostatni-prichadzaju-o-pracu

neskutocny pozer

Bože to je ale kus vola. Zatiaľ čo on bral 40 000 000 ročne, ľudia prichádzali o prácu aj tak a koľko ľudí v krajinách tretieho sveta makalo pre západné firmy za almužnu. Tento nový spasiteľ sveta je už dlhodobo na smiech.

1 Like

Mercedes s nim nechce podpisat zmluvu. Wolff - Stroll upiekli prestup storocia.
Vettel bude jazdit za Mercedes. Lewis pride za 50mil do Astonu Martin robit cierneho Jamesa Bonda.
Zahra si aj v novom akcnaku.

Ze sa Bottas nehanbi… Hamik mu urcite nieco dohovori :smiley:

Ty idiot… keď ti to je nepríjemné, tak zober 5 mil. a ostatné nechaj vo firme nech majú pracovníci… šak za ten tvoj plat by sa aj 200 rodín uživilo… ja neviem, ale v poslednej dobe čo vypustí z huby to je samá perla kanálová…

1 Like

Nuž z Lewisa sa asi stáva politik. Podobná rétorika. Sociálne cítenie až za hrob a pritom si plním vrecká do popuku😁.
Len by ma zaujímalo, kto mu takéto perly radí vypúšťať…

Lewis ty si neuveritelny farizej!

Asi tak.

Ze sa nehanbi, drisnut taku somarinu…

Pri mojom plate, je kazde vyjednavanie kazdeho jedneho pilota, aj toho, co zaraba 1 000 000€ rocne presne take, ako opisuje on. A to ma mat 40 000 000€. Nech sa dohodne na plate 1 000 000€, a potom nech tu trepe. LOL.

nie, nech sa dohodne na plate 50mil. a nech ho cely posle na charitu :slight_smile:

ale on len keca a keca a snazi sa byt za chrumkaveho, ale realne nic nerobi. to iste aj pri podpore jeho farebnych bratov, len kecy a kecy a pozerske gesta. roky uz blaboce o tom ako bude pomahat farebnym dostat sa do f1, ale realne nezaplatil ani jednemu ani len poondiatu sezonu v motokarach, ale kecov ma o tom plno

1 Like

neskutocna tlc huba ,sa mi nozik otvara ked jeho titulok na stranke uz akykolvek stale je mimo .

Vsak moze podpisat za 580 evri v hrubom nevidim problem