Hamilton sa pokute za pírsing vyhol, mal “ospravedlnenku” od lekára | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton sa v Singapure nestratil. Svojich fanúšikov potešil skvelým kvalifikačným kolom, ktorým takmer získal pole position, neprajníkom zas poskytol vodu na mlyn, keď sa v monoposte objavil s pírsingom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77686/hamilton-sa-pokute-za-pirsing-vyhol-mal-ospravedlnenku-od-lekara

Mali by ho diskvalifikovať a zobrať mu všetky tituly a víťazstvá za úmyselné porušovanie pravidiel! :slight_smile:

1 Like

Tak jediné co by to mohlo omluvit je, že se s tím železem narodil.

1 Like

Pírsing som si neustále nasadzoval a vyberal, v dôsledku čoho sa mi miesto zapálilo

…a pritom len stacilo, aby si ho nenasadzoval. Teraz v “mene zdravia” s FIA vyj.e.babral. FIA je naozaj organizacia na smiech. Uz s nou tocia nielen sefovia timov, ale aj jazdci samotni.

1 Like

Protekcny c*rak.

Vyzerá to tak, že zákaz nosenia šperkov je jediné pravidlo, ktorého dodržiavanie dokáže FIA objektívne skontrolovať a aj postihovať…

2 Likes

Akceptuju piercing za fin. strop :grin:

A komu by ich mali dat? :slight_smile:

Red bull to odkuka a povie, ze vždy keď sa snažili dodržať rozpočet, tak spomalili a Hornerovi, Markovi a Verstappenovi sa zo stresu zhoršila pleť… A vždy keď opäť vyvyjali a auto sa zrýchlilo, tak sa zlepšilo aj ich zdravie, a tak im lekári napísali odporúčanie aby sa nesnažili dodržať strop :smiley:

Akože sorry ale ta FIA je trápna, keď sa nedokáže vysporiadať s takouto malichernostou ako môže čakať, ze si z nej všetci nebudú robiť prdel a hrať sa na blbých pri väčších porušeniach…

1 Like

Druhému jazdcovi v poradí šampionátu samozrejme :wink:

Protekčný ču.rák štartuje zajtra ôsmy :wink:

2 Likes

Dakujem za vysvetlenie. Som rad, ze pre princeznu pravidla neplatia. Ospravedlnenky su taky trapas, ze doktori ti vystavia co len budes chciet a nie len u nas…

4 Likes

7 nasobny sampon opat porusuje pravidla…a beztrestne…on moze?

Osobně bych z Hamiltonova piercingu zase takovou aféru nedělal.

2 Likes

Bottas ako dvojnásobný majster sveta? To by sa ti páčilo?

Ak si mám trochu rypnúť, keď ich Hamilton môže mať 6 s dominantným Mercedesom, prečo by Bottas nemohol mať 2 keď bodovo skončil za ním :slight_smile: Ale súhlasím že fakt že Bottas skončil 2x druhý ukazuje dominanciu Mercedesu v 2019 a 2020.

Rosberg by bol 3 násobný, Vettel 6 násobný a Bottas 2 násobný. Prečo nie :wink:

2 Likes

Tak prosím… rovní a rovnejší… fakt ukážka rovnosti pravidiel pre všetkých… sa môžu hanbiť… Latifimu by dali výnimku??? SMIEŠNE maniere tímu čo si myslí, že je vládcom formuly (tak sa FIA chová) a človeka s komplexami…

1 Like

ide hlavne o princíp dodržiavania pravidiel… načo také schválili ked ho nedodržiavajú… nemali nič vymýšľať, nech si nosia piercing na vlastné riziko a bol by pokoj…

Kdyby mi tekly po nose snople, tak bych se taky snažil tu díru navíc něčím zablindovat. :laughing:

Trápne divadlo toto