Hamilton podporil protestujúcich: Potrebujeme viac ľudí ako oni | Magazín F1 - F1online.sk

Na přemnožení planety se dá zabránit edukací obyvatelstva.
Nemusí si řezat koule. Ale primitivové mají jen primitivní řešení. :clown_face:

1 Like

Edukaciu robia uz vyse 50 rokov a houno to pomaha. India,Cina a Afrika uz je taka edukovana, ze ich je stale viac.
Tak len edukuj dalej, v Europe sa vysledky dostavuju. Si len dalsi ucitel,co svojich zialov houno naucil.

Treba pozdvihnúť životnú úroveň, lenže tú si zrejme sami nie sú schopní pozdvihnúť a keď už im bieli niečo vybudovali, tak ich odtiaľ vyhnali, že “teraz budeme sebe sami pánmi”, a hneď bolo vidno, keď odišli, že to nie je také jednoduché (viď JAR). Teraz budem hnusný ale, ak by tam nik nedošiel, tak tam žijú doteraz, ako primitívne kmene a nevznikla by tam z toho žiadna “Wakanda” ako v Black Pantherovi :smiley: .

U nás je školství 250 let. A přesto tu jsou primitivní názory jako je řezání koulí a všudepřítomný rasismus.

To je život.

2 Likes

Potvrdzujes teda, ze edukaciou sa tento problem nevyriesi. Niekedy to najjednoduchsie riesenie moze byt najjucinnejsie. Ked sa ti nepaci kastracia, tak vazektomia je najlepsie riesenie na dany problem afrikych bratov.

Dúfam, že Hamilton pôjde domov na bicykli.

Komu niet rady,tomu niet pomoci.:slightly_smiling_face:
Wakanda vo filme je fakt len africka utopia, ktora sa bez milliardovych investicii vyspeleho sveta nestane nikdy realitou.

Možno by bolo vhodné ku bulvárnemu nadpisu pridať aj update, že sa Hamilton taktiež vyjadril, že “…napriek tomu že podporuje tých čo sa postavia za to čomu veria, musia to robiť bezpečne.” A poprosil týchto ľudí aby neskákali na pretekársky okruh. Ale to už je asi mimo bulváru či?

1 Like

Uřezat koule není nic primitivního. U nás na je na to potřeba nějaký lékařský diplom.
Afrika je gigant co se týká školství. Mají jedny z největších výdajů k poměru k HDP.
A na roky to taky budou podobně. Misionáři je školili.
Ono jestli to nebude tím že mají houby na práci, žádné povinnosti. Nemusí dodržovat miliony regulací, zákonů, vyhlášek jak v EU. A tak mají spoustu volného času, který tráví trtkáním. Vedlejší produkty jejich zábavy, pak posílají na živení do celého světa jako uprchlíky.

Ale v článku nebolo písané, že by nejako odsúdiť takúto formu, na rozdiel od Péreza. A do hlavy mu nevidím, ale ty očividne hej.

To nie je samozrejme mimo bulvar len Mercedesacke PR oddelenie vysvetlilo Alojzovi co a ako kedze je stale ich zamestnanec.

Proč? To by pak neklikali a nepsali místní :clown_face:

1 Like

Máte pravdu, není. Na druhou stranu není těžké (možná) si domyslet, že tím nemyslí, aby lidé skákali pod auta na trati. :blush::+1:

Asi takto to bolo nejako s tým jeho vyjadrením ‘Totally stupid’: Hamilton makes awkward U-turn after backing ‘ridiculous’ stunt

1 Like

Presne tak ako vravis, vzdelanie a ekonomicka situacia krajiny je vacsiniu nepriamo umerna k porodnosti. Ale nemozes cakat ze ludia bez vzdelania to pochopia :smiley:

3 Likes

Aj tak ale nerozumiem, ako je možné, že sa tam vôbec tí ľudkovia dostali. Ja pri mojom šťastí by som sa nedostal ani k plotu, cez ktorý by som si dal jazdcovi podpísať šiltovku a tu si to pár aktivistov švihne rovno na trať… :thinking:

Ironiou osudu je, ze Sirovi vobec nedoslo, ze ti ludia protestovali aj proti nemu.

4 Likes

:+1::grinning:Jemu to fakt nedoslo.:grin::+1:

Mentálně postiženým se nedá odporovat.
Příklad; Maso nejezte protože krávy vypouštějí zadrním vyústěním traktu hodně metanu.
Ano je to pravda, ale kdyby sesvět nepřelidňoval a to je prosím základní kámen úrazu.
Vysvětlím. Když jsem se narodil, tak bylo šest miliard lidí na celé planetě a dnes je to už osm miliard lidí. Je to nárust o třetinu lidstva během pouhého necelého života jednoho smrtelníka a to nejspíše mám pár roků před sebou, takže i já budu kazit statistiky.

Proč to píšu. Hamík neřekne nešukejte. On bude tvrdit, že se nesmí žrát krávy. Vůl jeden.
Přitom v civilizovaném světě se zvyšovaní populace neděje. Takže Hamík by měl měl začít běhat po savanách a Chánově a tam měl provádět mítinky o prospěšností Olaček. Ty se taky dají žvýkat stejně jako kravské maso.

s cim mas zase problem? ved tu ide prikladom, deti zatial nema a maso neje. nemozes vyhlasit, ze je pokrytec tak si najdes nieco ine. Problem je, ze on je sikovny, znamy a popularny a ty mozes iba pindat na fore a kazdy to ma aj tak na salame ci uz z masa, alebo bez. Frustracia. chapem.