Hamilton: Dosť bieda. Dnes som zajazdil len jedno dobré kolo | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton dnes mohol oslavovať jubilejnú 100. pole position, tá mu nakoniec ušla len o 0,007 sekundy. Aj keby ju však získal, zrejme by od radosti nevyskakoval. V kvalifikácii sa necítil veľmi dobre, hovorí, že za celú kvalifikačnú hodinovku zajazdil len jedno naozaj dobré kolo. A to posledné ním nebolo.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/28127/hamilton-dost-bieda-dnes-som-zajazdil-len-jedno-dobre-kolo

Těším se na závod.

Ja ani neviem, že sa jednalo o nejakú stú pole position :smiley:
Pri Hamiltonovi je to už také fádne nudné: “stá pole position - ok - škrt, ďalšia štatistika - ok - škrt …” atď. neviem no, nebudí to prekvapenia, je z toho formalita.

Divne, place, ale pritom ma Mercedes P1 a P2, a on ma stratu +0,007s… :smiley:
Place, akokeby skoncil na P9 :smiley:

A zajtra po starte obehne Bottasa, a ak nie, tim mu pomoze cez boxy c.1 :smiley:
Klasika

skoncil za bottasom tak musi vyplakavat ak by to bolo opacne tak jeho vyjadrenia su diametralne odlisne

staci, ze to vedia ludia vo svete F1 :kiss:

ja som myslel, ze toto je forum o F1 a nie vyplakavaci kutik pre superov mercedesu :smiley:
Milujem tieto detinske vyplakavacky, ako tim pretlaci Hamiltona pred Bottasa, ale ked si treb kopnut, tak Bottas je najslabsi jazdec, tam to uz nevadi.
Verstapen ma aj tak rychlejsie auto, takze je uz trapne, ako tu vseci vypisuju o dalsej vyhre a titule bez bojov a ako vsetko vyjazdi auto… Dnes sme videli o kolko vedel Ver s chybou zajazdit lepsie kolo.
Viem, ze ste uz od roku 2014 zufali, ale je to chyba superov, nie jazdca v dominantnom aute.

1 Like

Me to taky nezajima, sucha cisla.

Ja som to nemyslel nejak pohŕdavo, lebo to s tou stovkou mi trklo až vtedy, keď niekto komentoval na nete, prečo sa Mercedes netešil z bottasovej pole (ergo - lebo čakali na hamiltonovu stú pole). Inak to nie je nejaké negatívne, len také suché, ako som písal, v prípade Mercedesu a Hamiltona mi to príde ako už formalita. :slight_smile:

1 Like

S tou stovkou kludne moze pockat az na Britaniu.

1 Like

Jasné Maxo má rýchlejšie auto a je manták, Vettel mal v 2018 extra-giga dobré Ferrari a tím, ktorý fungoval ako Merc 2.0 a len on a on je na vine, že Ferrari nevyhralo.
Nebolo prípadu, žeby niekto celkovo vyzrel na Mercedes. Píšem celkovo tj. tím, auto, jazdci - všetko dokopy. :slight_smile:

V poho, celkově to mám tak, že chci aby titul získal Hamilton a sesadil Schumachera z trůnu, protože to byl neskutečný křivák, F1 si nezaslouží takového krále.

Titul v týmech přeji letos Red Bullu, budou to mít těžké, bude záležet jak tým ukočíruje Verstappena a Marka, ale šanci mají, byla větší po minulém závodě kdy byl Bottas na dně, dnes se zvedl, uvidíme zítra.

Mantak neni, ale auto am rychle.
Vettel si to pokazil sam vlastnymi chybami, chyby timu neni potrebne pisat, aj s nimi by to dal.