Häkkinen: Hamilton ukázal v Rusku ďalšiu dôležitú vlastnosť | Magazín F1 - F1online.sk

Lewis Hamilton získal víťazstvo v Rusku doslova v posledných kolách, kedy v daždivej dráme porazil Landa Norrisa na McLarene. Dvojnásobný šampión Mika Häkkinen vo svojej analýze tvrdí, že práve Hamilton ukázal na okruhu v Soči svoju ďalšiu dôležitú vlastnosť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/43872/hakkinen-hamilton-ukazal-v-rusku-dalsiu-dolezitu-vlastnost

BTW to iste moze povedat o Verstappenovi. Ten tiez mohol spanikarit ako Lando.

Max nebojoval o víťazstvo, určite mal ľahšiu pozíciu. Ale najťažšiu mal Lando, tím mu nepovedal, že bude pršať viac, len sa ho pýtali, či sú podmienky na intermediálky.

Ja som Alonzista, takze asi mate predstavu ako som ho “mal rad” roky 2007, 2008,…
Mnoho casu preslo a dnes mozem povedat, ze mu fandim. Prajem tu osmičku. Alonso ho uz aj tak nedobehne :smiley:
Ale co nikto nemoze zpochybnovat je tych sedem titulov. Lebo mnohi to tu robia.
Mas ho rad, nemas, ma dominantne auto, nema, je dobry. Je dobry. Neboli to jedine taketo jeho preteky.

Aj ja mu prajem osmičku. Na bicykli :grin:.

1 Like

to mas odkial ze nebojoval o vitazstvo? Nechybalo vela a Hamilton mohol skoncit podobne ako Norris.

1 Like

Už je to na smiech ako niekto má stále potrebu masírovať Lewisové ego. Keď nie Toto tak Mika. Ak Lewis v pretekoch predbieha iné monoposty, tak je to úžasný megatalent. Ak sa vozí zaseknutý vo vtáčiku, tak je samozrejme trpezlivý. :smile:

1 Like

To áno, ale mali takmer minútový náskok :smiley: Max nemohol počítať s tým, že je v boji o víťazstvo. A Lewis do boxov šiel, takže v hre o víťazstvo nebol.

Ale prosím ťa Mika, čo ty o tom ako majster sveta môžeš vedieť. Nepoznáš Lewisovu podstatu :slightly_smiling_face: On vôbec nič neukázal, len kopil chybu za chybou a z ničoho nič si ho vybral Mercedes. Na základe kvalít, čo si malý? Losovali a vybrali jeho. Že uspel proti trom majstrom sveta v rovnakom aute? Prosím ťa, takých je. Prekonal všetky rekordy? S takým autom malina. Jednoduchý život zakomplexovaného človeka.

to je irelevantne, stale ukazal podobnu davku trpezlivosti ako Lewis a o tom teraz spieva Hakkinen.

Mna fascinuje pri vsetkych oslavnych chórach na Lewisa - Mika, zabudol si povedat ze v sobotu sa psychicky uplne zlozil a vyprodukoval 3 chyby. Zabudol si povedat, ze mal fantasticke auto bez ktoreho by nevyhral. To Mercedes a jeho inzinieri preukazali dôlezite vlastnosti. Hamilton to v sobotu nezvladol a v nedelu tazil z toho, ze mal lepsie auto ako superi pred nim. Ak by ho nemal, nevyhral by.

:smiley: ma to pobavilo

Pripomeň nám prosím ťa koľko miest si polepšil za sucha Max a koľko Lewis a potom tu píš niečo o polemizovaní. :smile:

2 Likes

Takú trpezlivosť ukázal, že si o Leclerca v 10. kole skoro odrapil predné krídlo…

Lewis ukazal taku trpezlivost, ze si skoro dopadol ako Norris. 1:1.

Ešte mal rezervu kolo – stratil by len 5 s, takže s prehľadom.

No, neviem, neviem, kto potom skoncil druhy z posledneho miesta, lebo ukazal este viac trpezlivosti :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Komedia.

Ale no, sam seba nazyvat zakoplexovanym? Tvoje zaujate reci na Vettela a pilotov, ktorych nemas rad, si vsetci pamatame. Vettel lebo auto, Rosberg vraj zdupkal, pustil do gati, tusim si spinil aj Schumachera v minulosti. Tolka to sebakritika.

Neuspel proti trom majstrom sveta v rovnakom aute.

S Buttonom prehral na body.

S Rosbergom ako s majstrom sveta prehral. Lebo Rosberg sa stal majster sveta, tym, ze ho porazil.

S Alonsom mal rovnaky pocet bodov.

Su tu este nejaki dalsi 3 majstri sveta, s ktorymi jazdil?

Vies, ja som tiez porazil majstra sveta v maratone. Na prvych 100 metrov, lebo som dal sprint :smiley: :smiley: :smiley: Podla tvojej logiky.

Hamilton NEporazil 3 majstrov sveta, to je objektívna realita.

Škoda, že si nepozeral celý závod. Videl by si ako s Bottasom vytrel podlahu. :+1: :joy: :clap: