Gazzetta: BWT blízko dohody s Williamsom | Magazín F1 - F1online.sk

Rakúska spoločnosť BWT sa v posledných dňoch stala terčom špekulácií. Po rozchode s tímom Racing Point, ktorý sa premenoval na Aston Martin a zmenil aj svoje farby, hľadá táto firma nového partnera vo Formule 1. Podľa informácií, ktoré sa dostali na verejnosť v posledných dňoch, ním má byť buďto Haas alebo Williams. Ani jeden z tímov však situáciu nekomentoval.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/21880/gazzetta-bwt-blizko-dohody-s-williamsom

drzim palce. BWT je seriozny sponzor. Divim sa, ze stajne nemaju vacsi zaujem koli takej malichernosti ako ruzovy lak.

ak je to malichernost tak preco na takej malichernosti trva bwt? :slight_smile:
a hlavne preco chcu az take velke zastupenie tej ruzovej? ani ich vlastne produkty nemaju tak agresivne zastupenie tej ruzovej a mnohe maju len taky ruzovy nadych a niektore nemaju ani stopu po ruzovej
tak velke a hlavne takej agresivnej ruzovej im vyrazne obmedzuje potencialnych partnerov v f1. prakticky ziadny vacsi tym nemaju sancu ziskat a su odkazani len na timy ktore nutne hladaju sponzorov a aj tie ich dokazu odmietnut :slight_smile:

otazky smeruj na marketingove oddelenie BWT. asi chcu byt odlisitelni na prvy pohlad je moj tip.
Ked moze byt legendarne zlte auto s dromedarom preco nie ruzove? ved to je dost jedno.
Velke stajne maju vlastne marketingove zaujmy kedze klasicke stajne uz skoro vymreli, asi preto tam BWT so svojou ruzovou nema miesto.
Najvysie kam by mohli rubat je McLaren, ale to by sa museli tresnut po vacku podstatne viac ako pri Williamse alebo Haase.

ta prva veta je dost mimo, to tu potom nemusime diskutovat o nicom, nemyslis? :slight_smile:

rubat by mohli aj vyssie len by museli vyrazne ubrat z poziadaviek na tu agresivnu ruzovu

iste. za tu cenu co zaplatia Williamsu mohli mat strieborne logo niekde na deflektore auta s cislom 44. To asi ale nie je to co chcu. Inak sa im nedivim. Ruzovy Williams ma podstatne vacsi dozvuk ako nenapadne logo na uspesnejsom aute.
Pozries na startovy rost a hned vidis ktore auto je BWT. Napr Cocacolu si nikto nevsimne pokial nie si fanusik McLarenu a nevies ze to tam je.

1 Like

Problem je, ze sefka marketingoveho oddelenia BWT je Barbie.

2 Likes

Za X rokov čo sledujem F1 som nezažil aby sa bonitný sponzor musel doprosovať tímom F1 o sponzoring.:grinning:

Škoda že bol HAAS málo prispôsobivý…
Ich auto je aj tak také farebne bezpohlavné… Im by zmena prospela…
No ale keď bude Williams celý ružový, tak ten historický odkaz, ktorý tam doteraz ešte pretrvával aj po predaji amíkom načisto zabijú…
Pre mňa je to ako keby premaľovali na ružovo Ferrari…:cold_sweat:

williams casto menil farby podla titulneho sponzora
motorsportretr.wpengine .com/wp-content/uploads/2013/10/Every-Williams-F1-car.jpg
(treba odstranit medzeru a nevie niekto preco nejde vkladat normalne link? teda aspon mne nie)

samozrejme ruzova by bola extrem a tiez sa mi to velmi nepozdava, ale prachy su prachy a o tie vzdy ide v prvom rade

Pretože presne tá ružová je to, čo si človek všimne a čo si bude s niečím spájať. Môj názor.

to bude preto, ze BWT je v ramci F1 mala ryba. Myslim, ze Haas zavahal. Ruzovu vobec neriesim. podla mna farebne tie auta patrili k najatraktivnejsim v poli.

No nepsal jsem to hned, jak vyšlo, že se s nimi AM rozešel? Oboustraně výhodné. Jsem zvědavý, jak to udělají, aby se odlišili od lakování RP a přitom vyhověli požadavkům BWT.

napisu tam Williams.
vsak aj ruzove auta sa z roka na rok menili.